You are currently viewing Corel korepetycje

Corel korepetycje

Corel jest narzędziem graficznym, które nadeszło z pomocą w żmudnej pracy grafików i fotografów, którzy potrzebują narzędzia dodatkowego, ale też głównego. Ponieważ posiada wiele opcji, to znacznie usprawniło i skróciło pracę. Jest to niezwykle przydatny program, oferujący wiele ciekawych nakładek, które dodatkowo ułatwiają pracę. Jednak żeby w pełni korzystać z Corela potrzebna jest stosowna wiedza. Dlatego przygotowaliśmy specjalny tryb szkoleń: Corel korepetycje. Kierowany do użytkowników z dowolnym poziomem wiedzy. Szczególnie zaś do młodzieży szkolnej i grup zawodowych.

Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Jeżeli zdecydujesz się na nasz program szkoleń „Korepetycje Corel” otrzymasz w zamian  naszą obszerną wiedzę i bogate doświadczenie. Dzięki szczegółowej rozmowie wstępnej przeprowadzonej przez naszych pracowników będziemy w stanie określić poziom zaawansowania na jakim Państwo się znajdujecie, a co za tym idzie dobrać program szkolenia na Corel korepetycje dostosowany do Państwa.

Corel korepetycje – TRYBYCorel korepetycje

  • Indywidualna. Dla jednej osoby.
  • W małych grupach. Dla kilku osób.
  • W dużych grupach. Dla kilkunastu osób.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu osób.
  • Zdalnie, współdzieląc pulpit roboczy z instruktorem.

Corel korepetycje – POZIOMY

  • podstawowe. Szkolenia podstawowe są skierowane do osób z małym doświadczeniem lub bez doświadczenia w grafice komputerowej.
  • średniozaawansowane. Kursy te przewidujemy dla osób korzystających już z Corela. Usprawnimy pracę, jak również nauczymy narzędzi dedykowanych.
  • zaawansowane. Kursy przewidziane dla osób sprawienie poruszających się po Photoshop i potrzebujących pogłębienia swojej wiedzy lub ugruntowania jej.

Po ukończeniu szkolenia jeżeli zajdzie taka potrzeba gwarantujemy państwo 30 dni pomocy „technicznej”, czyli nasz prowadzący odpowie na zgłoszony przez Państwa problem. Kontakt z instruktorem będzie możliwy mailowo. Obejmować będzie kwestie praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia*.


Uczestnik, który pomyślnie przeszedł całe wybrane szkolenie
otrzyma od nas imienny dyplom ukończenia kursu.


Wybór lokalizacji szkolenia zależy głównie od Państwa. Proponujemy uzgodnioną lokalizację, bądź też siedzibę naszej firmy. Stawiamy na bezstresową atmosferę oraz komfort szkolenia, ponieważ wierzymy, że wpływa to korzystnie na proces nauki.


 


Dodaj komentarz