You are currently viewing Corel DRAW podstawy

Corel DRAW podstawy

Corel to profesjonalne oprogramowanie do projektowania grafiki komputerowej. Posiada pakiet ciekawych możliwości tworzenia i edycji obrazów. Zawiera wszystkie cenione w branży graficznej narzędzia. Pozwala dać wyraz  kreatywności, oferuje wyjątkowe funkcje, pozwala łatwo i pewnie przygotować piękne projekty, zdjęcia oraz strony internetowe. Niezależnie od tego co Cię interesuje, jakie masz zdolności projektanckie, Corel Draw umożliwi realizację pomysłów. Wiadomo jednak, ze od czegoś trzeba zacząć. A najlepiej zaczyna się od początku.
Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na kursy Corel Draw dla początkujących.

Corel Draw podstawy – forma szkoleń

Rozpoczęcie pracy z Corel bywa niełatwe dla początkujących użytkowników. Z powodu ogromu ciekawych funkcji na różne zagadki napotykają nawet profesjonalni projektanci. Na naszych kursach poznasz podstawy i sprawdzisz nowości. Osiągniesz wyższą wydajność własnego toku pracy, zoptymalizujesz jej czas i skorzystasz z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych i bogatego doświadczenia naszych szkoleniowców.

  • Corel Draw dla początkujących – dla wdrażających się grafik, którzy potrzebują nauki od podstaw. Wprowadzimy w środowisko Corela i omówimy je krok po kroku; Przygotujemy kursanta do podjęcia kursu na poziomie średnio-zaawansowanym. Weźmiemy pod szczególną uwagę, tych którzy chcą pracować profesjonalnie i mają już podstawową wiedzę Ugruntujemy i usystematyzujemy każdą wiedzę jaką posiadają, aby usprawnić obsługę programu. Pokarzemy rozwiązania i nauczymy optymalizować czas pracy.

Corel Draw podstawyPrzed rozpoczęciem „Corel Draw podstawy” zapraszamy na rozmowę. Określimy potrzeby i umiejętności kursantów, dobierzemy odpowiedni program. Opcjonalnie zorganizujemy kurs „Corel Draw dla początkujących” w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Szkolimy:

  • Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  • Grupy: małe, duże, bardzo duże i wykłady. Od kilku osób. Najczęściej w grupie współpracowników lub przyjaciół. przez kilkunastoosobowe, w firmach i szkołach. Dla instytucji i korporacji. Po kilkuset słuchaczy na wykładach.
  • Online. kursant współdzieli pulpit ze szkoleniowcem. Forma wygodna i efektywna.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w uzgodnionych lokalizacjach. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą. Szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Kursy Corel KrakówKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz