You are currently viewing Nauka Corel DRAW

Nauka Corel DRAW

Kurs pod wspólnym szyldem Nauka Corel DRAW stworzyliśmy z myślą o wszystkich grafikach, projektantach, plastykach, pracownikach działów marketingu, wydawnictw, studentów, a także miłośników grafiki komputerowej. Czyli wszystkich, którzy chcą nauczyć się samodzielnie, sprawnie i profesjonalnie pracować w Corelu.

Nauka Corel DRAW – poziomy:

  • podstawowy, ma na celu wprowadzenie uczestnika w świat Corela, zaznajomienie z podstawowymi narzędziami i opcjami programu, a także nauczenie samodzielnego posługiwania się programem na elementarnym poziomie.
  • średnio-zaawansowany dedykowany jest użytkownikom, którzy znają już Corela i chcą pracować w programie na wyższym poziomie zaawansowania, tak aby wykorzystywać jego możliwości w pełni.
  • zaawansowany stworzony jest, by doskonalić swoje umiejętności i ugruntować posiadaną już wiedzę i doświadczenie. Dedykowany jest tym użytkownikom Corela, którzy chcą poznać niestandardowe rozwiązania programu, pragną skrócić czas pracy, a także poznać nowości.

Ponieważ możemy dostosowywać poziomy zaawansowania, proponujemy rozmowę przed kursem. Jesteśmy gotowi wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy, aby wybrać interesującą partię materiału. Przede wszystkim po to, aby każdy uczestnik osiągnął zamierzone cele.

Kurs nauki z Corela – różne formy:

  • Forma stworzona dla jednego uczestnika kursu, w relacji „uczeń-nauczyciel”
  • W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników lub znajomych
  • W dużych grupach. Grupy kilkunastosobowe, najczęściej małe lub średnie firmy.
  • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu uczestników, dla firm i instytucji
  • Forma zdalna przy wykorzystywaniu połączenia internetowego i współdzielenia ekranu bardzo skuteczna i wygodna.

Nauka Corel DRAW jest organizowana zarówno dla osób prywatnych, jak też grup i firm.


Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kursów specjalistycznych. Stawiamy na praktykę i samodzielne ćwiczenia, tak aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością.


Uczestnik, który pomyślnie przeszedł całe wybrane szkolenie
otrzyma od nas imienny dyplom ukończenia kursu.


Wybór lokalizacji szkolenia zależy głównie od Państwa. Proponujemy uzgodnioną lokalizację, bądź też siedzibę naszej firmy. Stawiamy na bezstresową atmosferę oraz komfort szkolenia, ponieważ wierzymy, że wpływa to korzystnie na proces nauki.


Dodaj komentarz