You are currently viewing Szkolenie z Corela Kraków

Szkolenie z Corela Kraków

Szkolenie z Corela Kraków

Szkolenie z Corela prowadzimy z myślą o wymogach, jakie są stawiane przez rynek pracy i wszystkie inne rynki również poza stolicą. „Szkolenie z Corela Kraków” powstało z myślą o potencjale pracowniczym tego miasta.Wiemy, że Kraków to specyficzny rynek dla młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dynamiczny i wymagający. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami (również siebie samych) i podnosić swoje kwalifikacje.szkolenie z corela kraków

Corel jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych. Przeznaczony głównie do tworzenia grafiki wektorowej. Corel doskonale nadaje się do tworzenia plakatów, szyldów i folderów reklamowych, ulotek, wizytówek, dokumentów tekstowych. Jest powszechnie znany w wielu branżach i wśród pasjonatów grafiki. Program szkolenie Corel Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik.

Oferta szkoleń

W ofercie znajdą Państwo szkolenie z Corela Kraków na różnych poziomach zaawansowania – dla osób chcących rozpocząć pracę z programem i przejść szkolenia Corel od podstaw i dla użytkowników Corela, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności jego obsługi.

Kursy organizowane są dla grup lub indywidualnych klientów. Oferujemy możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub chcących poznać tajniki programu. Zajęcia dopasowywane do potrzeb kursanta dają najlepsze efekty.

Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Corela, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników Corela, którzy opanowali podstawy na naszych szkolenie z corela krakówkursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Corela. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Corel, również przy współpracy z innymi programami.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie z Corela KrakówZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz