Kurs Corel Warszawa tanio

Kurs Corel Warszawa tanio

Nie od dziś wiadomo iż w pracy grafika program Corel  jest niezwykle pomocny. Stanowi on doskonałe uzupełnienie programów takich jak np. Phototoshop czy Indesighn  program pozwala wykonywać prawie wszystko, jeżeli chodzi o grafikę dwuwymiarową ale także projektować znaki graficzne np. logo, projektowć materiały reklamowych oraz tworzyć grafiki wektorowe . Dzięki naszemu szkoleniu Kurs Corel Warszawa tanio będą w stanie Państwo poznać oraz opanować niezbędne i kluczowe dla Państwa elementy programu Corel.

Oferta

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy dla poczatkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych użytkowników. Dzięki rozmowie wstępnej z naszym pracownikiem jesteśmy w stanie określić na jakim znajdują się Państwo poziomie i dobrać optymalny program nauczania dla Państwa.

Forma szkoleń:

Oferujemy różne formy szkoleń między innymi

  • Indywidualne Szkolenie odbywające się na zasadzie „nauczyciel-uczeń”.Kurs Corel Warszawa tanio
  • Małe grupy. Dla grup kilkuosobowych.
  • Duże grupy. Najczęściej realizowana w średnich firmach.
  • Bardzo duże grupy/wykład. Dedykowana dla instytucji oraz bardzo dużych firm.
  • Zdalna praca użytkownika z osobą prowadzącą kurs, dzięki nowym technologiom. Swoją optymalizację zyskuje dzięki współdzieleniu pulpitu.

Okres ochronny

Jako jedyna firma na Polskim rynku udzielamy naszym kursantom 30-o dniowy okres wsparcia „technicznego” po zakończeniu kursu, podczas którego to uczestnicy za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie mogą kontaktować się z naszą kadrą szkoleniową w razie trudności z materiałem. Nasi szkoleniowcy postarają się dokładnie opisać problem i pomóc go rozwiązać*.

Miejsce Szkolenia

Skupiamy przede wszystkim na komforcie i przyjaznej atmosferze podczas szkoleń. Wierzymy iż praca w przyjaznym otoczeniu sprzyja procesowi nauczania. Dla tego też szkolenia mogą zostać zorganizowane w siedzibie naszej firmy lecz istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Każdy z uczestników otrzyma spersonalizowany dyplom potwierdzający ukończenie kursu.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń Kurs Corel Warszawa tanio Kurs Corel Warszawa tanio Kurs Corel Warszawa tanio

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego

603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-corel.pl

*Pomoc prowadzona jest w formie pomocy przy rozwiązywaniu problemu, nie w formie całkowitego rozwiązania problemu

Dodaj komentarz