Kurs indywidualny z Corela

Kurs indywidualny z Corela jest jest znakomitym rozwiązaniem, dla kogoś kto lubi pracować i rozwijać się w pojedynkę. Powód tutaj jest mało istotny. Najważniejsze jest osiągnięcie zamierzonego efektu. Znamy takie szkolenia od podszewki, ponieważ sami też kiedyś zaczynaliśmy. Tryb szkoleń dla jednej osoby, zwłaszcza, gdy jest stacjonarny ma swoistą atmosferę dodatkowej koncentracji i zaangażowania kursanta. Głównie dlatego, że jest on jedynym uczestnikiem i całość uwagi i czasu poświęcana jest jemu indywidualnie. Kurs indywidualny z Corela niejednokrotnie udowodnił nam, że kursant, który ma obawy co do swoich umiejętności, lub nie lubi z nauką być na forum publicznym znakomicie odnajduje się i relaksuje na indywidualnych zajęciach. zkoleń bazujących na praktyce utrwalającej przydatną wiedzę, dla wszystkich których interesuje praca w Corelu.

Jak wygląda kurs indywidualny z Corela u S Partners?

Osoba szkolona ma pełnię uwagi i czasu instruktora dla siebie. Atmosfera mistrz - uczeń zdecydowanie wspiera proces nauczania. Ponadto nasi szkoleniowcy są pasjonatami grafiki i fotografii. Zatem jeśli jest czas i zainteresowanie kursanta mogą podzielić się nie tylko anegdotami z ich prywatnej praktyki dla zmniejszenia stresu kursanta, ale również podpowiedzieć kilka zawodowych trików. Obie te sytuacje wpływają dodatnio na proces przyswajania wiedzy, ponieważ im mniej nerwów tym lepsza koncentracja i łatwość zrozumienia zagadnień.
Przed rozpoczęciem szkolenia ustalamy jego zakres lub proponujemy standardowy optymalny program kursu i dopasowujemy go indywidualnie w trakcie szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z ramowym programem szkolenia podstawowego z Corel DRAW.

kurs indywidualny z Corela

Potrzebujesz, czy też chcesz nauczyć się obsługi COREL Draw, a nie lubisz pracować w grupie? Rozumiemy. Potrzebujesz pełni uwagi instruktora poświęcanej wyłącznie Twojemu tokowi nauczania? Nie ma problemu. A może jednak to kwestia skrępowania przed zadawaniem pytań na forum grupy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy na COREL kurs indywidualny. Ponadto oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia COREL kurs indywidualny w weekend. Nawet tak intensywne kursy prowadzimy indywidualnie w największych miastach, jak WarszawaKraków, czy Wrocław.

Jak zapisać się i przygotować na kurs indywidualny z Corela u S Partners?

  • napisz do nas maila
  • opisz w nim krótko, czym masz się zajmować i czego potrzebujesz się nauczyć
  • jeśli to możliwe, dołącz do maila przykładowy projekt jaki potrzbeujesz opanować
  • zaproponuj dogodne dla Ciebie terminy
  • Określ, zakres godzinowy jakim dysponujesz na każdy dzień szkolenia (zwykle proponujemy ukłąd 6, 5, 5 lub 4x4)
  • W ten sposób usprawnisz cały przebieg szkolenia. POzwolisz instruktorowi przygotować wyczerpujące odpowiedzi i więcej ćwiczeń. Natomiast od nas otrzymasz spersonalizowany certyfikat po pomyślnym przejściu kursu. Jak również dostęp do materiałó wideo i skryptu ze szkolenia. Będziesz również zaprosszony do naszej grupy Corel DRAW na FB, gdzie będzie możliwość podyskutowania i znalezienia odpowiedzi na różne problemy oraz uzyskania bieżącego wsparcia instruktorów. Rownież tego, który prowadził szkolenie dla Ciebie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook