Szkolenia indywidualne są jednym z najefektywniejszych trybów kursu. Odpowiedni dla wszystkich osób, które chcą mieć uwagę instruktora na wyłączność, jak również tych, którzy potrzebują spokoju i koncentracji w najwyższym stopniu. Dodatkowo mamy pełną świadomość tego jakie wyzwania i wymagania dla grafików i pracowników działów projektowania stawia Warszawska metropolia. Jest to niezmiernie dynamiczne środowisko pracy i rynek bogaty w możliwości. Jednak by móc z nich w pełni korzystać konieczne są doskonałe kwalifikacje. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalnie dostosowaną dla osób szczególnie wymagających względem instruktora i jednocześnie wobec siebie, chcących podnieść swoje kwalifikacje, lub rozwinąć hobby.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nauką programu graficznego CorelDRAW w trybie kursu indywidualnego - to ten artykuł jest właśnie dla Państwa! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą, co oferuje Państwu Corel kurs indywidualny Warszawa.

Corel kurs indywidualny Warszawa - co oferujemy?

Uczymy obsługi Corela zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym. Układamy program szkolenia zgodnie z wymaganiami i możliwościami kursanta, to znaczy że tok kursu jest zawsze dobrany indywidualnie. Kursanci otrzymują wiedzę usystematyzowaną w bloki tematyczne, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy zagadnień. Następnie przeprowadzamy szereg ćwiczeń praktycznych, z możliwością wymyślania przez kursanta zadań do rozwiązania. Zwykle ćwiczenia dopasowane są do np. stanowiska, lub hobby kursanta, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać w praktyce. Często też ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które kursant ma wykonać w pracy, lub w szkole. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas w domu, w pracy, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu czasu na szkoleniu.

Corel kurs indywidualny Warszawa - zalety

Corel kurs indywidualny Warszawa prowadzimy w 4h blokach z przerwami, lub w trybie 25:5, w zależności od możliwości efektywnej koncentracji słuchacza. Dbamy o bezstresową atmosferę, jak również o zdrowie kursanta proponując ćwiczenia odprężające wzrok i relaksujące sylwetkę. Głównie ze względu na fakt, iż Corel jest programem do tworzenia i edycji grafiki, zatem mocno angażuje wzrok, któremu należy dać odpocząć w trakcie zajęć. Główne elementy kursu to:

Corel kurs indywidualny Warszawa
  • Kompleksowa nauka obsługi programu
  • Realizacja projektów graficznych
  • Nauka edycji obcej grafiki
  • Dopasowanie do potrzeb rynku pracy w Warszawie
  • Dojazdy do klienta, lub szkolenia w naszym Warszawskim biurze
  • Instruktorzy każdorazowo dobierani do indywidualnie do kursu
  • Możliwość pracy na własnych materiałach
  • Certyfikat lub zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • Możliwość wykupienia konsultacji, lub kuru teamtycznego

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook