Kurs Corel Draw Indywidualny Kraków jest stworzony z myślą o wszystkich z Was, którzy chcą nauczyć się Corela. Pozwoli zarówno na poznanie go bardziej profesjonalne, jak i na doskonalenie umiejętności oraz rozpoczęcie przyszłej w pełni zawodowej pracy.

Nasza oferta kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Kurs Corel Draw Indywidualny Kraków prowadzimy zarówno dla firm, jak freelancerów, studentów, czy klientów indywidualnych. Ponadto szkolimy przyszłych grafików i pracowników działów wzornictwa.

Dlaczego Kurs Corel Draw Indywidualny Kraków?

Kurs Corel Draw Indywidualny Kraków jest planem szkolenia opracowanym na bazie realiów rynkowych Grodu Kraka. Jako jedno z największych miast w Polsce ma swoją specyfikę. Poszukiwani są młodzi i wykwalifikowani pracownicy. Naszym zadaniem jest ułatwić przyszłym pracodawcom w rekrutacji kompetentnych specjalistów.

Kraków jest dość zamkniętym ale chłonnym rynkiem pracy, poszukującym wykształconych branżowo ludzi z najbliższej okolicy. Dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę szkoleń.

Ponadto zawsze stawiamy na praktykę. Dlatego na każdym z poziomów zaawansowania uczestnicy tworzą swoje własne projekty. To właśnie pozwala obserwować własne umiejętności, nowe rozwiązania i nabywać cennej praktyki i biegłości w pracy.

Kurs Corel Draw Indywidualny Kraków - jak wygląda szkolenie?

Przede wszystkim przygotowujemy indywidualny plan kursu. Na podstawie krótkiego formularza lub korespondencji mailowej ustalamy z klientem jaki zakres ma obejmować szkolenie. Po zatwierdzeniu zakresu dobieramy trenera, a następnie ustalamy lokalizację i termin, a także wymiar godzinowy.

Kurs Corel Draw indywidualny organizowany jest na trzech poziomach zaawansowania:

Corel kurs indywidualny Kraków
  • 1. Poziom podstawowy. Dla nowych użytkowników Corela, którzy chcą poznać program. Kurs zorganizowany jest tak, aby każdy uczestnik zapoznał się z programem i mógł w pełni samodzielnie i swobodnie poruszać się w podstawowym środowisku Corela
  • 2. Poziom średnio-zaawansowany. Dla użytkowników Corela, którzy mają niewielką wiedzę, lub potrzebują szkolenia teamtycznego. Chcą rozwijać swoje umiejętności i zgłębiać wiedzę. Ukończenie kursu na tym poziomie przygotowuje do nauki zaawansowanych możliwości programu.
  • 3 Poziom zaawansowany. Dla swobodnych i biegłych użytkowników Corela, którzy chcą profesjonalnie wykorzystywać możliwości programu. Kurs zorganizowany jest tak, aby każdy uczestnik poznał wszystkie narzędzia i możliwości Corela, zoptymalizował czas pracy, poznał niestandardowe rozwiązania jakie daje Corel, a także przygotował się na nowości, jakie szykuje firma.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook