Program szkolenia Corel DRAW

Jeśli mamy na myśli program projektowy COREL firmy szkoleniowe Warszawa ma dostępne od ręki. Rynek kursów oferuje bogaty katalog. Firmy szkoleniowe głównie oferują usługi w zakresie szkoleń podstawowych, ale również warsztatów tematycznych, czy też konsultacji. W tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu zakres usług jaki proponują dla aplikacji.Corel - firmy szkoleniowe Warszawa. Dodatkowo po krótce opowiemy co możemy my zaoferować. Istnieje na rynku warszawskim wiele firm szkoleniowych, które mają w swoje ofercie naukę programu COREL. Jest to popularny program graficzny, który służy do pracy z grafiką z wektorową.  Oferty firm szkoleniowych i przykładowe programy kursów można znaleźć w Internecie. Główne zróżnicowanie jakie obserwujemy to popularność danej firmy, budowana nie tylko na reklamie, ale też - a może przede wszystkim - na renomie i opiniach klientów. Poniżej znajdziecie Państwo garść najważniejszych informacji o sposobie prowadzenia szkoleń oraz łącza do poszczególnych programów szkolenia na róznych poziomach.

Co oferujemy?

  • Dogodne lokalizacje i terminy do uzgodnienia z kursantem
  • Dostępne profesjonalne materiały z obrotu rynkowego drukarni, biur projektowych itp.
  • Zawsze indywidualny dobór programu szkolenia i instruktora
  • Atrakcyjne ceny i dojazd do klienta
  • Ogromne doświadczenie: szkolimy prywatnych klientów, firmy, korporacje, ambasady i instytucje państwo oraz skzoły
  • Kursy przygotowawcze z obsługi komputera, oraz warsztaty i konsultacje po zasadniczym szkoleniu
  • Przystępna cena
  • Uzgodniona lokalizacja
  • ELastyczny rozkład godzinowy
  • Dogodne terminy
Program szkolenia Corel DRAW

Program szkolenia Corel DRAW - łącza

1. Program podstawowy
2. Program średniozaawansowany
3. Program zaawansowany

Każdy program jest możliwy do zmodyfikowania w trakcie zajęć. Również możemy zmienić poziom szkolenia w jego trakcie, jeśli okaże się zbyt wysoki. Prowadzimy również warsztaty tematyczne, konsultacje i pracujemy na wybranych przez kursanta zagadnieniach. Pomagamy przygotować konkretne projekty, opracować się do rozpoczęcia nowej pracy i podnieść kwalifikacje zawodowe osób już zajmujących stanowiska grafików. Jeśli chodzi o program Corel kurs niezależnie od poziomu i trybu charakterysuje indywidualne podejście oraz nauka Corela krok po kroku.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook