You are currently viewing Warsztaty Corel Draw

Warsztaty Corel Draw

Warsztaty Corel Draw

Warsztaty Corel Draw to ustalona z Państwem ilość systematycznych spotkań, podczas których będziemy zapoznawać Państwa, uczyć, doskonalić w pracy z Corel Draw.

Celem warsztatów jest także zapoznanie się z prawidłowym i optymalnym wykorzystaniem programu, tak abyście Państwo na swój użytek, zawodowy lub prywatny mogli w pełni cieszyć się środowiskiem Corela.

Ze względu na zróżnicowanie poziomów, jakie reprezentują uczestnicy naszych warsztatów, przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie na którym zweryfikujemy wiedzę i umiejętności. Forma może być dowolna, od rozmowy i wspólnej pracy po krótki test.

Warsztaty Corel Draw. Trzy poziomy zaawansowania.

Podstawowy. Jako poziom wprowadzający w świat Corela. Stawiamy wspólnie pierwsze kroki i zaznajamiamy uczestników z programem. Kończąc ten poziom użytkownicy są gotowi do samodzielnej pracy przy wykorzystaniu podstawowych możliwości Corel Draw.

Średnio-zaawansowany. Dla użytkowników znających aplikację i radzących sobie samodzielnie na podstawowym poziomie, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowej wiedzy. Absolwenci tego poziomu są gotowi do rozpoczęcia nauki na poziomie zaawansowanym.

Zaawansowany. Poziom doskonalący i ugruntowujący posiadane już umiejętności i wiedzę. Wprowadza w świat nowości Corela, pokazuje nietuzinkowe rozwiązania i zmniejsza czas pracy w Corelu.

Jeśli macie Państwo indywidualne potrzeby w zakresie poziomów lub też partii materiału, wykorzystywanej na przykład w pracy zawodowej chętniej podejmiemy się szkolenia na uzgodnionym poziomie i z określonej części.

Warsztaty Corel Draw. Formy.

Indywidualnie. Praca w relacji „nauczyciel i uczeń”, efektywna i skuteczna metoda.

W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników lub grupy przyjaciół.

W dużych grupach. Warsztaty dla kilkunastu osób, najczęściej w agencjach kreatywnych.

W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dedykowane dla dużych firm i instytucji. Warsztaty dla kilkudziesięciu osób.

Online. Zdalna forma szkolenia, która zakłada współdzielenie pulpitu z osobą prowadzącą kurs przy połączeniu internetowym. Wyjątkowo skuteczna i wygodna forma.

Warsztaty Corel Draw organizowane są dla firm i osób prywatnych. Zawsze staramy się znaleźć wspólne, najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz