Szkolenie Corel to program kursów dla tych, którzy chcą opanować pracę z grafika komputerową. Koncentruje się wokół grafiki wektorowej, pracy z logotypem i tekstem oraz składem materiałów wielostronicowych.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu grafiki. Nasza oferta przeznaczona jest dla grafików, projektantów, studentów, pasjonatów i wszystkich, którzy pracują z Corelem. A także Tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym narzędziem. Program kursu jest przede wszytskim dostosowany do Państwa potrzeb i możliwości. Stawiamy też na przyjazną atmosferę oraz ćwiczenia praktyczne, uprzedzone wstępami teoretycznymi.

Szkolenie Corel podzielone jest na 3 poziomy zaawansowania:

  • podstawowy. Rozpoczynamy od instalacji programu, omawiamy możliwości i podstawowe opcje i narzędzia programu. Poziom ten daje gwarancję na samodzielne poruszanie się w świecie Corela.
  • średnio-zaawansowany. Dla użytkowników, którzy opanowali już pewne umiejętności i wiedzę, ale pragną się rozwijać i doskonalić. Na poziomie tym przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem
  • zaawansowany. Skupia użytkowników profesjonalnych, swobodnych i pewnych, którzy pragną ugruntować swoją wiedzę, przygotować się na nowości, poznać nieszablonowe rozwiązania Corela, a także zoptymalizować swój czas pracy.

Szkolenie CorelSzkolenie Corel prowadzimy w różnych formach:

  • Indywidualnie.
  • Małych grup do kilku kursantów.
  • Dużych grup do kilkunastu kursantów.
  • Bardzo dużych grup, wykłady dla kilkudziesięciu osób.
  • Online, zdalnie z opcją współdzielenia pulpitu.

Materiały wykorzystywane na szkoleniach mogą pochodzić z codziennej pracy kursantów. Jeśli macie Państwo wybrane partie programu, które chcielibyście odkryć lub doskonalić również istnieje taka możliwość. Szkolenia realizujemy dla firm i osób prywatnych. Czas trwania szkolenia ustalamy zgodnie z Państwa możliwościami i wymaganiami. Lokalizacją może być Państwa biuro lub dom, a także my możemy zagwarantować miejsce, w którym odbędzie się szkolenie.


Szkolenia prowadzimy w naszym biurze, siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Corelu możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopAutocad i Mac.

Szkolenie Corel KrakówKontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl