You are currently viewing Szkolenie z Corel Draw

Szkolenie z Corel Draw

Szkolenie z Corel Draw

Celem szkolenie z Corel Draw jest wprowadzenie użytkownika zgodnie z jego poziomem zaawansowania i potrzebami w świat Corela. Plan szkolenia zakłada, że każdy absolwent kursu będzie samodzielnie i pewnie poruszał się po programie, tak aby przygotować materiały graficzne i promocyjne. Szkolenie Corel Draw dedykowane jest dla wszystkich użytkowników, bez względu na wiek i wykonywaną pracę.

Szkolenie Corel Draw podzielone jest na trzy poziomy zaawansowania.

Pierwszy poziom to poziom podstawowy, na którym stawiamy pierwsze kroki z Corelem. Zapoznajemy i oswajamy z programem, uczymy narzędzi, opcji i możliwości programu Absolwent tego poziomu samodzielnie i pewnie potrafi wykonać samodzielną, podstawową pracę.

Poziom drugi to poziom średnio-zaawansowany, dedykowany użytkownikom Corela, którzy znają program i mają za sobą pierwsze kroki. Pokazujemy jak rozwijać swoje umiejętności i sprawnie wykorzystywać narzędzia programu. Po tym poziomie szkolenia użytkownik gotowy jest na kontynuację profesjonalnej nauki programu.

Poziom trzeci, to poziom zaawansowany, dla Tych z Państwa, którzy swobodnie i pewnie pracujecie w Corelu, a chcecie ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, zoptymalizować czas pracy, a przede wszystkim skrócić czas działań w Corelu. Ten poziom pomaga stać się ekspertem, który przygotowany jest na nowości programu, a także zna nietuzinkowe rozwiązania.

Szkolenie Corel Draw podzieliliśmy również ze względu na różne formy.

Indywidualna. Forma szkolenia przewidziana dla jednej osoby.

W małych grupach. Przeznaczona dla kilku osób, współpracowników lub przyjaciół.

W dużych grupach. Dla firm, które chcą przygotować szkolenie dla kilkunastu osób.

W bardzo dużych grupach/ forma wykładu. Dla kilkudziesięciu osób, najczęściej realizowana w instytucjach i bardzo dużych firmach.

Online. Zdalne szkolenie dla dowolnej liczby osób. Połączenie internetowe umożliwia współdzielenie pulpitu z kursantami, co gwarantuje komfort i efektywność.

Jeśli macie Państwo swój indywidulny pomysł, zarówno dla firmy jak i dla osób prywatnych na formę szkolenia – chętnie spotkamy się znajdziemy rozwiązanie jak to zorganizować.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl

Dodaj komentarz