Kurs Corel Łódź

Kursy grafika Warszawa - pod takim hasłem można znaleźć całą gamę szkoleń z różnych programów graficznych. Jednym z tych programów jest CorelDRAW, popularny i lubiany przez użytkowników. Aplikacja została stworzona i jest rozwijana przez firmę Corel. Jako jeden z flagowych produktów tej marki oczywiście świetnie współpracuje z innymi, np. CorelCAD dla inżynierów i projektantów. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. My, w S Partners kierujemy nasz kurs grafika Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Jak wygląda kurs Corel Łódź?

Program posiada rozwinięte opcje i narzędzia, dlatego kursy Corel Łódź pozwolą Państwu krok po kroku wdrożyć się w środowisko Corela. Pozwolą również utrwalić posiadane umiejętności, jak również nauczyć się nowych opcji. Szkolimy w Łodzi regularnie, zarówno klientów indywidualnych jak i np. pracowników dużych firm, czy placówek państwowych.

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corela dla klientów z metropolii. Popularny CorelDRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również rozbudowane menu do pracy z grafiką rastrową, np. bitmapami. Umiejętność sprawnej obsługi przyniesie wymierne korzyści i dobrą zabawę efektami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie płynność i swobodę poprawnego korzystania z programu. Dlatego zachęcamy do wybrania formy kursowej nauki. Oszczędzi to mnóstwo czasu i nerwów. A w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjny program szkolenia w przystępnych cenach i dogodne terminy.

Szkolenia Corel Łódź

Szczegółowy program szkolenia otrzymasz po kontakcie z nami. Każdy program szkolenia jest możliwy do modyfikujemy w miarę potrzeb wg. wymagań kursanta nawet w trakcie szkolenia, aby go jak najlepiej dopasować. Jeśli potrzebujesz zorientować się już w szczegółach zakresu kursu programu Corel DRAW - tutaj znajdziesz informacje:

Program szkolenia Corel DRAW

Kurs Corel Łódż - podstawowe informacje

 • Środowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
 • Ustawienia programu i interfejs
 • Narzędzia i warianty
 • Rysunki ręczne i automatyczne
 • Wektory i rastry
 • Skróty klawiaturowe i myszowe
 • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
 • Część warsztatowa
 • Część teoretyczna, ćwiczenia, projekty podsumowujące bloki tematyczne oraz praca nad własnymi pomysłami kursantów.
 • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
 • Stacjonarnie - w naszej sali szkoleniowej lub u klienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu. Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.
 • Możliwość ćwiczenia na projektach, któe kursan musi wykonać np. do pracy, do CV, na studia lub do szkoły.
 • Możliwość pracy na autentycznych materiałach z pracowni graficznych i przykłady rozwiązań ich problemów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook