Nauka Corela

Nauka Corela najczęściej kojarzy się z programem DRAW,czyli aplikacjądo tworzenia i edycji grafiki głównie wektorowej. Można pomyśleć, że jesli coś jest do wszystkiego, to jest dla niczego. Otóż nie w tymprzypadku. Głównie dlatego, że CorelDRAW od wielu lat jest obecny na rynku. Własciwie poza tą korporacją rynek grafiki komputerowej to jeszcze tylko gigant Adobe oraz rosnący w siłę Gimp w kategorii darmowego oprogramowania.

Nauka Corela - podstawy i warsztaty tematyczne

Nauka Corela to przede wszystkimpoznanie środowiska pracy wgrafice. Jest tych informacji zdecydowanie mniej niż w przypadku nauki Adobe Photoshop, ale i tak można dużo wynieść już z samego wstępu. Aby efektywnie i efektownie pracować w CorelDRAW należy poznać zarówno narzędzia, jakimi dysponuje, jak i ich warianty. Oczywiście nie ruszymy z projektowaniem jeśli nie poznamy też procedury tworzenia nowego dokumentu i odpowiedniego doboru parametrów.Tutajwkaczamy w część teoretyczną.  Użytkownik musi np. wiedzieć, że nie jest obojętne w ajkim kluczu kolorystycznym należy projektować daną grafikę i co determinuje nasz wybór. Kolejnąkwestią jest prawidłówa mechanika pracy, czyli właściwie wykonywane sekwencje czynności i wydawanie poleceń programowi, aby uzyskać właściwy efekt. Bibliotekigotowych elementów Corela również są spore i można dodawaćdo nich własne elementy. Można też pokusić się o automatyzację pewnych czynności poprzez proste programowanie makr i nagrywanie czyności, które potem Corel będzie odtwarzał na wskazanych elementach. No i wreszcie prawidłówa kompozycjaoraz dobre nawyki, w tym skróty klawiaturowe mocno optymalizujące czas pracy.

Jak widać nauka Corela to mnóstwo informacji iwiedzy. Jeśli jest ona poparta ciekawymi przykłądami, a anwet anegdotami - wtedy zdecydowanie skuteczniej i łątwiej zapada w pamięć. DOdatkowo prawidłowo przećwiczona zostaje solidnie utrwalona. To wszystko w połączeniu z bezstresową atmosferą szkoleń, zktórej słyniemy na rynku powoduje wzrost poziomu przyswajania wiedzy. Jednak przede wszystkim daje pewność i spokój w samodzielnej pracy. Nie stronimy też od popełniania błedów w trakcie kursu. Im więcej ich przerobimy, tym lepiej w samodzielnej pracy będzie radził sobie uzytkownik. Dlaczego? Ponieważ bedzie znał większą gamę rozwiązań gotowych, jak również na ich podstawie będzie umiał sam odnaleźć wyjście z nieprzerabianej na kursie sytuacji.

Nauka Corela

Nauka Corela z SPartners

Naszą ogromną zaletą jest fakt,że zawsze i każdego klienta traktujemy zawsze indywidualnie. Przeprowadzamy krótką wymianę maili, rozmowę telefoniczną lub prosimy o wypełnieni kilkuzdaniowego formularza od instruktora. Szczególnie zwracamy uwagę na naukę Corel DRAW od podstaw. To pozwala nam ustalić poziom, wymogi i już posiadaną wiedzę przyszłego kursanta, a w następstwie dopasować progrm szkolenia i tematy ćwiczeń do danego klienta.

Stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, dbając jednocześnie o bezstresowe i zdrowe dla wzroku warunki nauki. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

  1. podstawowy
  2. średnio-zaawansowany
  3. zaawansowany
  4. warsztaty i konsultacje, oraz kursy tematyczne

Prowadzimy również kursy z grafiki komputerowej dla dzieci, a mamy w tym już bogate doświadczenie, chociażby z grup szkolnych i licealnych.

I oczywiście to co jest najprzyjemniejsze na koniec, czyli CERTYFIKAT. Instruktor realizując program notuje postępy kursanta, ocenia je adekwatnie do jego możliwości i chęci nauki. Po wykonaniu wszystkich składowych projektów i ćwiczeń czas na test z teorii i praktyki. Jeśli odpowiedzi są prawidłowe, a projekt zaliczeniowy jest poprawnie wykonany (nie mówimy tu o guście, czy też posiadanych zdolnościach) z radością wręczamy SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook