Grafika komputerowa kurs dla dzieci

Przedstawiamy nowość w naszej firmie! Ofertę specjalną "Grafika komputerowa kurs dla dzieci" Szkolenie realizujemy w formie naprzemiennie następujących po sobie mini wykładów i ćwiczeń praktycznych, z uwzględnieniem optymalizacji i kultury pracy. Przekazujemy wiedzę usystematyzowaną w bloki tematyczne i utrwalaną wykonywanymi projektami. Szkolenie jest bogate w multimedia (filmy, pliki audio, tekstowe materiały instruktażowe, grafiki poglądowe, prezentacje itp.) oraz dużą liczbę projektów wykonywanych zarówno samodzielnie, jak i przy współpracy z prowadzącym. Podczas zajęć przewidziane są również realizacje projektów w niewielkich zespołach lub parami. Podczas szkolenia kursanci mają możliwość indywidualnie  rozwiązywać napotykane problemy i dyskutować o zagadnieniach. Szkolenie łączy w sobie fachową wiedzę merytoryczną z praktycznymi przykładami jej wykorzystania.

CorelDRAW, podobnie jak każdy z czterech programów które obejmuje oferta, realizowany jest wg. ramowego planu. Dodatkowo ma opracowany szczegółowy program szkolenia, zawierający charakterystyczne elementy danej aplikacji. Nauka każdego z programów kończy się dużym samodzielnym projektem zaliczeniowym. Szkolenie finalizowane jest projektem do samodzielnego wykonania, łączącym pracę na wszystkich programach i wykorzystującym wykonane przez kursantów prace.

Jak szkolimy młodych adeptów sztuki graficznej?

Grafika komputerowe może być zarówno zajęciem hobbistycznym, ale też profesją zawodowo wykonywaną przez przyszłe młode pokolenie. Najlepiej oczywiście, gdy praca zawodowa wynika wprost z zainteresowań. Ułatwienie takiej drogi dzieciom i młodzieży przyświecało nam jako cel przy tworzeniu oferty "Grafika komputerowa kurs dla dzieci".

Projektowanie komputerowe i praca z grafiką cyfrową daje wiele satysfakcji, rozwija kreatywne myślenia i wyobraźnię oraz stanowi chłonny rynek pracy. Dlatego zachęcamy rodziców, ale przede wszystkim placówki oświatowe, szkoły podstawowe, licea, technika do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi instruktorzy mają bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi.

Kursanci mają możliwość zaprojektowania własnego, unikatowego wzorca certyfikatu. Ponadto mogą uczyć się pracy profesjonalnym sprzętem fotograficznym (aparatami, statywami, oświetleniem, tłami) oraz sprzętem graficznym takim jak tablet graficzny w rozmiarze A4 pola roboczego oraz mysz typu mouse-pen dla pojedynczego stanowiska (przewidziane jest 10 mouse-pen’ów dla grupy 10-ciu kursantów + sprzęt instruktorski).

Grafika komputerowa kurs dla dzieci - zalety

Grafika komputerowa kurs dla dzieci
  • Zajęcia w grupach lub indywidualnie
  • Doświadczeni instruktorzy
  • Materiał dostosowany do wieku i ukierunkowany na rozwój zdolności plastycznych
  • Możliwość pracy na projektach szkolnych kursanta
  • Uwzględnienie zadań zawodowych i naświetlenie pracy grafika komputerowego, fotografa i fotografika
  • Dynamiczne prowadzenie zajęć z dbałością o zdrowie młodego kursanta

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook