Kurs z Corela stworzyliśmy dla grafików zarówno zawodowych, jak i hobbystów. Czyli dla wszystkich użytkowników w wielu branżach, między innymi dla projektantów, plastyków, pracowników działów marketingu, agencji reklamowych, wydawnictw, itp. Jak również dla studentów, miłośników i wielu wielu innych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie, sprawnie i profesjonalnie pracować w Corelu.

Kurs z Corela – poziomy zaawansowania

  • podstawowy, ma na celu wprowadzenie uczestnika w świat Corela, zaznajomienie z podstawowymi narzędziami i opcjami programu, a także nauczenie samodzielnego posługiwania się programem na elementarnym poziomie.
  • średnio-zaawansowany dedykowany jest użytkownikom, którzy znają już Corela i chcą pracować w programie na wyższym poziomie zaawansowania, tak aby wykorzystywać jego możliwości w pełni.
  • zaawansowany stworzony jest, by doskonalić swoje umiejętności i ugruntować posiadaną już wiedzę i doświadczenie. Dedykowany jest tym użytkownikom Corela, którzy chcą poznać niestandardowe rozwiązania programu, pragną skrócić czas pracy, a także poznać nowości.

Z doświadczenia szkoleniowego wiemy, że możemy dostosowywać poziomy zaawansowania każdorazowo do indywidualnych wymagań i możliwości kursantów. Jesteśmy gotowi wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy, wybrać konkretną partię materiału, daną część, by każdy uczestnik osiągnął zamierzone cele.

Formy

  • Indywidualnie. Dla jednego uczestnika kursu, w relacji „uczeń-nauczyciel”
  • W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników lub znajomych
  • W dużych grupach. Grupy kilkunastosobowe, najczęściej małe lub średnie firmy.
  • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu uczestników, dla firm i instytucji
  • Online. Przy wykorzystywaniu połączenia internetowego i współdzielenia ekranu bardzo skuteczna i wygodna.

Szkolenia prowadzimy dla osób prywatnych i firm. Miejsce szkolenia wyznaczamy w naszym Warszawskim biurze, lub uzgodnionej innej lokalizacji. Możemy także szkolić na wyjeździe lub w innym obiekcie.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kursów specjalistycznych. Stawiamy na praktykę i samodzielne ćwiczenia, tak aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością.


Każdego wdrożymy w środowisko Corela, zapoznamy z programem i pokażemy pracę z grafiką, adekwatnie do wybranego poziomu. Od podstawowych funkcji, po techniki dla grafików. Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej lokalizacjach.


Zapraszamy również na pozostałe kursy:
ExcelPhotoshopAutocad i Mac.


Szkolenie z Corela KrakówKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-corel.pl
www.kurs-corel.pl