Kurs programu Corel

Program popularnie zwany COREL kojarzy się głównie z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym. Mamy wiele lat, nieżadko cięzkich doświadczeń w branży skozleniowej, dlatego jesteśmy zaprawien w boju. Szkoliliśmy dorosłych i młodzież, w placówkach pańśtwowych i w prywatnych firmach oraz światowych korporacjach. Przekrój wielu lat i przeróżnych zapotrzebować kursantów dał nam naprawdę szeroki pogląd i pozwolił zgromadzić pokażny materiał szkoleniowy.Nasi instruktorzy również nabrali zarówno kwalifikacji jak wprawy w motywowaniu kursantów, jak również swoistej odporności na przeróżne sytuacje.

Kurs programu Corel

Jak wygląda kurs programu Corel?

Kurs programu Corel DRAW rozpoczynamy wprowadzeniem w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant bez nerwów i efektywnie narał płynności poruszania się po programie. Następnie omawiamy podstawowe narzędzia i utrwalamy wiedzę miniprojektami, często wg. pomysłów kursanta, np tworzymy kartkę z życzeniami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. Rbimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? Pozytywne przejście szkolenia Corel DRAW kończy wykonanie projektu najlepiej samodzielnie. Jednak nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad pracą, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Program szkolenia - podstawowe informacje

Szczegółowy program szkolenia otrzymasz po kontakcie z nami. Każdy program szkolenia jest możliwy do modyfikujemy w miarę potrzeb wg. wymagań kursanta nawet w trakcie szkolenia, aby go jak najlepiej dopasować. Jeśli potrzebujesz zorientować się już w szczegółach zakresu kursu programu Corel DRAW - tutaj znajdziesz informacje:

Program szkolenia Corel DRAW

  1. Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  2. Ustawienia programu i interfejs
  3. Narzędzia i warianty
  4. Rysunki ręczne i automatyczne
  5. Wektory i rastry
  6. Skróty klawiaturowe i myszowe
  7. Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  8. Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook