Kurs Corel DRAW online

Kurs Corel DRAW online? Oczywiście, proszę bardzo. Szkolenia zdalne to coraz wygodniejsza forma nauki cieszy się rosnącą popularnością. Prawdą jest, że stała grupa użytkowników, przyzwyczajona do obecności nauczyciela bezpośrednio obok zostaje wierna kursom stacjonarnym. Takich kursantów też serdecznie zapraszamy.

Wróćmy jednak do tematu. Kurs Corel DRAW online jest bardzo dobrym wyjściem dla osób, które nie chcą, czy też nie mogą wychodzić z domu. Ale czy tylko z domu? Bywa, ze w miejscu pracy, czy w szkole potrzebny jest kurs zdalny. Jesteśmy już w miejscu wykonywania zadania, czyli w pracy, lub tworzenia projektów czyli w szkole. Można również dla takich użytkowników zorganizować Kurs Corel DRAW online. A cyzm jest sam Corel DRAW? Jeest jednym z popularniejszych programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Ale o tym poniżej.

Kurs Corel DRAW online - jak to działa?

Na szkoleniach online można nauczyć się wielu rzeczy z różnych dziedzin. Jedną z nich jest grafika komputerowa. Ta z kolei jest branżą, na której bardzo mocno opiera się dzisiejsza reklama, handel i informacja. Na rynku natomiast liczą się te kursy, które zakończone weryfikacją umiejętności pozwalają na otrzymanie spersonalizowanego certyfikatu. Jeśli interesuje Cię praca głównie z grafiką wektorową odpowiednim wyborem, jest aplikacja Corel DRAW. Z programu do rysowania artystycznego od COREL corp. nasza firma szkoli z powodzeniem od wielu, wielu lat. Szkolenia prowadzimy dla uczniów, dla pracowników instytucji państwowych, jak również dla użytkowników indywidualnych i firm. Kurs CORELa online jest zatem świetną alternatywą.

Corel kurs online jest, obok kursu stacjonarnego,  jednym z dwóch trybów, w jakich prowadzimy szkolenia. Jest szczególnie skuteczny w indywidualnym toku zajęć, gdzie kursant może bez skrępowania zadawać nawet powtórne pytania nie narażając się na śmieszność. Instruktor zawsze odpowiada tyle razy ile trzeba, ponieważ wiemy, ze jest to dla Was nowy materiał i jest go naprawdę dużo. Dodatkowo, poza brakiem innych kursantów, tryb zdalny jest oszczędnością czasu, paliwa, pieniędzy i a domowe lub firmowe zacisze w odosobnionym pokoju to komfort nauki.

Głównym zadaniem, podobnie jak przy kursach stacjonarnych jest pracowanie często na konkretnym projekcie. Dodatkowo dopracowujemy zawsze indywidualnie plan szkolenia. Ponadto możemy go też korygować na bieżąco w trakcie kursu jeśli jest to zasadne. Natomiast na życzenie kursanta możemy rozszerzyć Corel kurs online o zagadnienia, które szczególnie interesują kursantów i jest taka możliwość czasowa i techniczna.

Kurs Corel DRAW online

CorelDRAW to nazwa programu projektowego do tworzenia i edycji grafiki wektorowej od COREL CORP. W programie tym możesz zaprojektować naprawdę wiele:

 • ulotki informacyjne i foldery reklamowe, również do publikacji cyfrowej
 • kompletną szatę graficzną dla firmy, czy też organizacji
 • nadruki na odzież i tekstylia
 • opakowania
 • plakaty, naklejki, banery, również do publikacji cyfrowej
 • Nadruki na gadżety reklamowe, osobiste prezenty, i wiele innych

Dla przykładu, my tworzymy w nim banery na nasze media socjalne i elementy statycznej grafiki do filmów, które możecie znaleźć na naszym kanale YT "kursy i szkolenia - S Partners".

Co daje kurs zdalny?

 • Naukę krok po kroku
 • Przykłady i projekty
 • Możliwość rozmowy z instruktorem wtrakcie kursu
 • Wspólną pracę nad konkretnym projektem
 • CAŁĄ WIEDZĘ PRZEWIDZIANĄ W PLANIE SZKOLENIA, TAKĄ JAK PRZY KURSACH STACJONARNYCH
 • Wygodę nauki
 • Kompleksową naukę, jak w przypadku kursów stacjonarnych
 • Zmiejszenie kosztów i czasu, np. dojazdu dla kursanta
 • Test końcowy i certyfikat lub zaświadczenie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook