Kurs CORELa online

Nauka zdalna zyskuje coraz większe zainteresowanie. W dobie braku czasu i konieczności ciągłego podnoszenia kwalifikacji szkolenia są jedną z podstaw. Na kursach online można nauczyć się wielu rzeczy z różnych dziedzin. Jedną z nich jest grafika komputerowa, czyli branża,na której bardzo mocno opiera się dzisiejsza reklam, handel i informacja. Cenne są zwłaszcza te kursy, które są zakończone weryfikacją umiejętności i uzyskaniem certyfikatu. Z zakresu grafiki komputerowej możemy wybrać różne programy do jej tworzenia i edycji. Jeśli interesuje Cię praca głównie z grafiką wektorową odpowiednim wyborem, choć oczywiście nie jedynym słusznym, jest aplikacja COREL. A dokładnie CORELdraw, ponieważ korporacja COREL ma swoje inne produkty do pracy z grafiką, analogiczne do oprogramowania ADOBE, no CORELtechnical, czy CORELcad. Z programu do rysowania artystycznego od COREL corp. nasza firma również prowadzi szkolenia. Kurs CORELa online jest zatem świetną alternatywą, jeśli nie chcecie lub nie możecie brać udziału w szkoleniach stacjonarnych. Dziś opowiemy jak od środka wygląda taki kurs CORELa online.

Kurs CORELa online - od środka

Wiemy z doświadczenia, że większość kursantów przystępuje do szkolenia z większym lub mniejszym stresem. Wielu kursantów po prostu nie wie czego się spodziewać, a obecność instruktora przywołuje skojarzenia z typową nauką w szkole. Dlatego zdecyowaliśmy się na napisanie tego artykułu. Nasza firma słynie na rynku z bezstresowej atmosfery nauki, co bardzo podnosi przyswajalność wiedzy. Mamy nadzieję, że ten tekst dodatkowo pozwoli Wam przygotować się doszkolenia na spokojnie, bo przecież jesteśmy tam dla Was.

Corel kurs online jest, obok kursu stacjonarnego,  jednym z dwóch trybów, w jakich prowadzimy szkolenia. Jest szczególnie skuteczny w indywidualnym toku zajęć, w kilkuosobowych niewielkich grupach. Z reguły prowadzimy zajęcia zdalne właśnie tak niewielkich, 2-4 osobowych grup, aby maksymalnie wykorzystać koncentrację. I mowa tutaj zarówno o kursantach jak i szkoleniowca. Głównym zadaniem, podobnie jak przy kursach stacjonarnych jest pracowanie często na konkretnym projekcie. Dodatkowo dopracowujemy zawsze indywidualnie plan szkolenia. Ponadto możemy go też korygować na bieżąco w trakcie kursu jeśli jest to zasadne. Natomiast na życzenie kursanta możemy rozszerzyć Corel kurs online o zagadnienia, które szczególnie interesują kursantów i jest taka możliwość czasowa i techniczna.

Podsumowując technicznie kurs CORELa online

, wysyłasz maila lub dzwonisz do naszej koordynatorki instruktorów. Otrzymujesz żądane informacje. Podejmujesz decyzję o terminie i zakresie jaki ma objąć twój kurs CORELa online. W razie potrzeby kontaktuje się z Tobą instruktor, aby rozwiać wątpliwości i uspokoić kursanta. Otrzymujesz miałem łącze do wirtualnej sali zajęć i w umówionym terminie rozpoczynasz kurs CORELa online.

Co daje kurs CORELa online?

 • Wygodę nauki
 • Kompleksową naukę, jak w przypadku kursów stacjonarnych
 • Zmiejszenie kosztów i czasu, np. dojazdu dla kursanta
 • Test końcowy i certyfikat lub zaświadczenie
 • Naukę krok po kroku
 • Przykłady i projekty
 • Możliwość rozmowy z instruktorem wtrakcie kursu
 • Wspólną pracę nad konkretnym projektem
 • CAŁĄ WIEDZĘ PRZEWIDZIANĄ W PLANIE SZKOLENIA, TAKĄ JAK PRZY KURSACH STACJONARNYCH
kurs CORELa online

COREL to potoczna nazwa programu projektowego do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. CoRELdraw jest najbardziej popularnym programem tej marki. Dlatego jeśli słyszysz "COREL" możesz z dużym prawdopodobieństwem założyć, że mowa właśnie o CORELdraw. W programie tym możesz zaprojektować naprawdę wiele:

 • ulotki informacyjne i foldery reklamowe, również do publikacji cyfrowej
 • kompletną szatę graficzną dla firmy, czy też organizacji
 • nadruki na odzież i tekstylia
 • opakowania
 • plakaty, naklejki, banery, również do publikacji cyfrowej
 • Nadruki na gadżety reklamowe, osobiste prezenty, i wiele innych

Dla przykładu, my tworzymy w CORELdraw banery na nasze media socjalne i elementy statycznej grafiki do filmów, które możecie znaleźć na naszym kanale YT kursy i szkolenia - SPartners.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook