Szkolenie z programu Corel

Szkolenie z programu Corel dedykowane jest dla wszystkich, którzy pracują z grafiką. Designerów, grafików, pracowników działów marketingu, promocji, działów kreatywnych, a także pasjonatów. Dla wszystkich, którzy pracują lub chcą pracować z Corelem, by poznać jego wszystkie możliwości i dążyć do profesjonalizmu i prawdziwej przyjemności podczas pracy.

Szkolenie z programu Corel podzielone jest ze względu na poziomy zaawansowania:

  • Poziom podstawowy, dla nowych użytkowników Corela. Wprowadzamy w świat programu, zapoznajemy z jego elementarnymi funkcjami i narzędziami. Chcemy, aby ten poziom zaawansowania pozwolił na samodzielne korzystanie z programu.
  • Poziom średnio-zaawansowany, dla użytkowników, którzy posiadają już swoje doświadczenia w pracy z Corelem i chcą się rozwijać i poznawać jego bardziej zaawansowane funkcje. Po tym poziomie zaawansowania użytkownik jest gotowy do rozwijania swoich umiejętności w kierunku profesjonalizmu.
  • Poziom zaawansowany, dla profesjonalistów, którzy chcą ugruntować i doskonalić wiedzę i umiejętności. Chcą poznać nowości a także niestandardowe możliwości, jakie daje program. Chcemy pokazać jak skrócić czas pracy i przygotować na nowości.

Szkolenie z programu Corel odbywa się także w różnych formach:

  • Szkolenie dla jednego uczestnika.
  • W małych grupach. Dedykowane kilkuosobowej grupie.
  • W dużych grupach. Są to szkolenia kilkunastoosobowe.
  • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Zdalne szkolenie przy połączeniu internetowym, dzięki współdzieleniu ekranu z osobą prowadzącą kurs gwarantuje dużą skuteczność i jest bardzo wygodne.

Szkolenia są prowadzone dla firm, a także osób prywatnych.  Możemy prowadzić szkolenia w języku polskim lub angielskim.

Ukończenie szkolenia gwarantuje uzyskanie certyfikatu.

Jesteśmy dynamiczną firmą, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń specjalistycznych. Cechuje nas profesjonalizm i optymizm. Wierzymy, że w przyjaznej i serdecznej atmosferze nauka staje się czystą przyjemnością.

Szkolenia organizowane są zgodnie z Państwa potrzebami, możemy spotykać się u Państwa lub u nas w firmie. Istnieje możliwość wyjazdów.

Gwarantujemy, że nasze szkolenia zakończycie Państwo z zamierzonymi skutkami.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl