Szkolenie Coreldraw Warszawa

Szkolenie Coreldraw Warszawa przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą posługiwać się profesjonalnym programem do tworzenia grafiki, z wykorzystaniem grafiki wektorowej i wydruku prac.

Nasze szkolenie Coreldraw Warszawa nastawione jest przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne, tak by każdy uczestnik mógł widzieć swoją pracę, analizować podejmowane kroki i dowiadywać się jak profesjonalnie i w pełni wykorzystywać program Coreldraw.

Szkolenie Coreldraw Warszawa zostało podzielone na trzy poziomy zaawansowania:

  1. Poziom pierwszy to poziom podstawowy, czyli wprowadzenie do programu zaczynające się od instalacji na komputerze. Omawiamy i pokazujemy podstawowe narzędzie i funkcje, a także uczymy jak w pełni swobodnie poruszać się po Corelu.
  2. Poziom drugi, to poziom średnio-zaawansowany, który przeznaczony jest dla użytkowników, którzy mają już pewne doświadczenia w pracy z Corelem, znają jego narzędzia i funkcje, a chcą rozwijać swoje umiejętności. Przygotowujemy do pracy w pełni profesjonalnej.
  3. Poziom trzeci, to poziom zaawansowany, który powstał z myślą o takich użytkownikach Corela, którzy chcą zajmować się pracą z Corelem profesjonalnie, znać i w pełni wykorzystywać możliwości, jakie daje program. Chcemy ugruntować posiadaną już wiedzę oraz umiejętności, skrócić czas pracy a także przygotować na nowości.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, który z wyżej wymienionych poziomów jest dla Państwa najbardziej odpowiedni proponujemy krótki test przed rozpoczęciem szkolenia lub wspólną pracę w Corelu, która pozwoli na weryfikację wiedzy i umiejętności tak, aby dobrać odpowiedni poziom.

Szkolenia mogą być realizowane także z wybranej części programu, przy wykorzystaniu ćwiczeń pochodzących z codziennej pracy uczestników.

Szkolenie Coreldraw Warszawa organizowane jest w następujących formach:

  • Dla jednego uczestnika.
  • Małe grupy. Dla kilku osób.
  • Duże grupy. Grupy kilkunastoosobowe.
  • Bardzo duże grupy/wykład. Dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Zdalna forma szkolenia realizowana dzięki połączeniu internetowemu i współdzieleniu ekranu z osobą prowadzącą kurs.

Nasze szkolenia organizujemy dla firm i osób prywatnych.

Macie Państwo pytania? Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy dobrać najlepsze szkolenie dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl