Szkolenia z programu Corel

Szkolenia z programu Corel to cykl profesjonalnych zajęć łączących teorię z ćwiczeniami praktycznymi dotyczący Corela. Szkolenia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania i są organizowane dla wielu branż.

Uczymy jak sprawnie i samodzielnie poruszać się w programie Corel, wprowadzamy w świat grafiki wektorowej.

Szkolenia z programu Corel odbywają się na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Poziom podstawowy. Obejmuje zapoznanie uczestnika z programem od samego początku, czyli instalacji. Na zajęciach omawiane są podstawowe zagadnienia z Corela, a także prowadzone są ćwiczenia praktyczne, które pozwalają na obserwowanie i analizę swojej pracy. Poziom ma zadanie nauczyć samodzielnej pracy w Corelu na poziomie podstawowym.
  2. Poziom średnio-zaawansowany. To poziom, na którym spotykają się uczestnicy, którzy mają już swoje doświadczenia z Corelem, znają program i chcą rozwijać swoje umiejętności. Wprowadzamy w poziom bardziej zaawansowany, omawiamy nowe narzędzia i opcje programu i przygotowujemy uczestników do profesjonalnej pracy z Corelem.
  3. Poziom zaawansowany. Dla uczestników., którzy znają Corela, posługuję się swobodnie i pewnie, a chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, zapoznać się z niestandardowymi rozwiązaniami programu, skrócić czas pracy w Corelu oraz przygotować się na nowości.

Ze względu na to, że wiemy, iż posiadacie Państwo bardzo różną wiedzę na temat Corela przed rozpoczęciem szkolenia z programu Corel proponujemy weryfikację poziomy, tak aby każdy uczestnik mógł odpowiednio dla siebie skorzystać z nauki. W tym celu spotykamy się i pracujemy na Corelu wspólnie, robimy krótki test lub staramy się uzgodnić wszystko podczas rozmowy.

Podążając za Państwa potrzebami na szkoleniu możemy wykorzystywać materiały i przykłady z codziennej pracy uczestników, a także doskonalić wiedzę z wybranej przez Państwa partii materiału.

Szkolenia z programu Corel odbywają się indywidualnie, w małych, średnich, dużych i bardzo dużych grupach. A także online, co pozwala na dużą skuteczność nauki dzięki współdzieleniu ekranu z uczestnikiem szkolenia.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl