Projektowanie w Corelu

Logo jest pomysłem bazującym na uproszczeniach, cechach charakterystycznych i skojarzeniach bezpośrednich. Jest jednym z pomysłów najczęściej realizowanych przez projektowanie w Corelu. Jednak nie tylko logo można stworzyć w programie od CorelCorporation. Projektować można mnóstwo grafik, od banerów, przez grawerunki, po opakowania i odzież. Pomysły przychodzą do głowy z różnych źródeł i inspiracji. Czasem szybko i bez wysiłku, podczas gdy inne są efektem wielu godzin pracy, szukania wzorców i elementów składowych. Niemniej w każdym procesie twórczym, niezależnie od jego przebiegu wspiera użytkownika program Corel, oferując wiele użytecznych narzędzi i przyjazny interfejs.

Na czym polega projektowanie w Corelu?

Celem projektowania grafiki jest stworzenie wzoru graficznego do konkretnego użytku. Może to być efekt działań hobbistycznych, ale również stworzenie szaty graficznej dla firmy. Natomiast w kontekście tworzenia publikacji stanowi stworzenie przekazu kierowanego do czytelnika, lub innego odbiorcy. Głównym założeniem jest, aby przekazać zamierzoną wiadomość określonym odbiorcom. Jednocześnie korzystając z formy i kreatywności autora. Jak to osiągnąć? Przede wszystkim przez wiedzę i umiejętności. A następnie odpowiednie projektowanie w Corelu. Program graficzny pomoże stworzyć grafikę przeznaczoną zarówno do druku, jak i do publikacji multimedialnej.

Projektowanie w Corelu

Projektowanie polega głównie na wizualnym zorganizowaniu treści w taki sposób, by przykuł uwagę odbiorcy.  interesujący i atrakcyjny dla docelowego grona odbiorców. Informacje iw wiedza na temat projektowania w Corelu przydaje się każdemu użytkownikowi. Oczywiście różny jest stopień trudności zagadnień, zależnie od poziomu zaawansowania projektanta. Niezależnie, czy jesteś nowym użytkownikiem programu CorelDRAW®, czy już swobodnie w nim pracujesz możesz zyskać nowe umiejętności lub usprawnić pracę. Dlatego warto poznać ciekawe metody planowania, tworzenia i edycji projektów graficznych.

Co, jak i gdzie? Projektowanie w Corelu.

  • Na kursach, szkoleniach i warsztatach
  • Z doświadczonymi i cierpliwymi instruktorami
  • Na oryginalnych materiałach projektowych większych i mniejszych marek
  • Również na projektach hobbistycznych i zawodowych kursanta
  • W dogodnych lokalizacjach i terminach
  • Z indywidualnie opracowanym planem szkolenia, dopasowanym do mozliwości i wymagań kursanta

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook