Nauka projektowania w Corelu

Projektowanie jest dziedziną ciekawą, choćby dlatego, że autor może obserwować jak odbierana jest jego praca i podziwiać przeróżne reakcje odbiorców. Aby tych pozytywnych było jak najwięcej konieczne jest trzymanie się pewnych określonych zasad przy projektowaniu np. w Corelu. Tym artykułem postaramy się nie tylko przybliżyć kilka głównych zasad projektowania, ale również naświetlić jak wygląda nauka projektowania w Corelu. Albowiem nie jest możliwe skuteczne projektowanie w zgodzie z prawidłami sztuki, bez efektywnej nauki tej dziedziny.

Jak projektować w Corelu?

Efektywnie i efektownie. Łatwo mówić, trudniej zrobić. Niejednokrotnie nawet mając już opanowaną teorię pojawia się standardowy i często spotykany problem: od czego zacząć? Proponujemy zacząć od szkolenia w kierunku "nauka projektowania w Corelu". Ale o tym za chwilę.

Jest kilka nadrzędnych zasad, którymi powinien kierować się dobry projektant grafiki. To tzw. złoty podział, bliskość, spójność treści i formy, Paleta kolorystyczna, wyrównanie i wiele innych. Grafika powinna być czytelna, mieć określony styl i kolorystykę. Jej tematyka i wykonanie, aby trafić do wybranego odbiorcy, musi odpowiadać jego sposobowi percepcji.

Jeśli chcesz zgłębić tajniki pracy grafika komputerowego to nauka projektowania w Corelu jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie Corel

Dla przykładu: Jeśli projektujesz baner koncertowy, to nie umieszczasz na nim mnóstwa informacji drobnym drukiem, tylko krzykliwe, duże hasła, które wpadną w oko i zaciekawią. Jeśli projektujesz nadruki na zabawki dla dzieci - umieszczasz kolorowe elementy o przyjaznym wyglądzie. A jeśli jest to ulotka informacyjna do kliniki to barwy stonowane i porządek, regularność i spójność powinny być twoimi muzami.

Nauka projektowania w Corelu

  • Doświadczeni instruktorzy
  • Ciekawe i profesjonalne materiały, ale również możliwość pracy na materiałach kursanta
  • Program skozlenia każdorazowo opracowywany według potrzeb i możliwości klienta
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Liczba godzin, zakres materiału i tempo pracy dostosowane do mozliwości kursanta
  • Możlliwość uzyskania certyfikatu lub zaświadczenia o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook