Kursy Corela Warszawa

Kursy Corela Warszawa powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą opanować umiejętności posługiwania się profesjonalnym programem graficznym. Corel jest programem do tworzenia grafiki wektorowej, wizytówek, ulotek, banerów, materiałów reklamowych a także do wydruku projektów graficznych.

Kursy Corela Warszawa są odpowiedzią dla pędzącego rynku warszawskiego, aby móc podnosić swoje kwalifikacje, poszerzać umiejętności i zainteresowania.

Kursy Corela Warszawa organizowane są na trzech poziomach zaawansowania.

  • Dla nowych użytkowników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Corelem. Zaczynamy od instalacji programu, pokazujemy podstawowe funkcje i narzędzia, wprowadzamy w mechanizmy działania. Tak, aby każdy absolwent kursu mógł samodzielnie wykonać swój projekt.
  • Średnio-zaawansowany. Dla użytkowników posiadających już pewną wiedzę i umiejętności, posługujących się programem. Pokazujemy jak w pełni korzystać z Corela i jak prawidłowo korzystać z programu. Absolwenci tego kursu są przygotowani do szkolenia zaawansowanego.
  • Dla użytkowników pewnych i doświadczonych, którzy chcą dowiedzieć się jak profesjonalnie wykorzystywać program i tworzyć w nim grafiki. Pragną ugruntować swoją wiedzę i umiejętności, skrócić czas pracy, dowiedzieć się o nietuzinkowych rozwiązaniach, a także nowościach.

W celu odpowiedniego oszacowania poziomu zaawansowania uczestników kursu organizujemy przed rozpoczęciem wspólną pracę w Corelu lub krótki test.

Kursy Corela Warszawa organizowane są w różnych formach.

  • Indywidualnie, kursant i osoba prowadzącą kurs.
  • Małe grupy, dla kilku uczestników, znajomych lub współpracowników.
  • Duże grupy, kilkunastoosobowe grupy uczestników.
  • Bardzo duże grupy/wykład, dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Online, zdalny kurs przy połączeniu internetowym. Wykorzystuje współdzielenie ekranu kursanta z osobą prowadzącą kurs.

Kursy Corela Warszawa organizowane są dla firm lub osób prywatnych.

Miejsce realizacji kursu zależy od Państwa. Może być do Państwa firma lub nasza, może być lokalizacja wyjazdowa.

Materiał realizowany na kursie jest z Państwem uprzednio ustalany, istnieje możliwość wykorzystania materiałów z Państwa codziennej pracy, a także kurs z danej partii materiału.

Po ukończeniu dostają Państwo certyfikat ukończenia kursu na wybranym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl