Kurs Corel Warszawa

Kurs Corel Warszawa to oferta dla wszystkich Warszawiaków i nie tylko, pracujących z Warszawie i nieopodal, którzy chcą poznać profesjonalny program do prac graficznych.

Corel to najważniejszy produkt kanadyjskiej firmy Corel Corporation, głównie służy do grafiki wektorowej, ale także do różnorodnych zastosowań grafiki komputerowej.

Kurs Corel Warszawa przeznaczony jest pracowników wielu branż związanych z tworzeniem, edycją lub wydrukiem prac graficznych, jest także kierowany do miłośników grafiki, którzy na własny użytek chcą rozwijać swoje umiejętności.

Kurs Corel Warszawa – trzy stopnie zaawansowania

  1. Dla nowych użytkowników Corela, tak aby mogli poznać program, oswoić się z nim i nauczyć się w pełni samodzielnej pracy z Corelem na poziomie podstawowym.
  2. Średnio-zaawansowany. Dla użytkowników znających program, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poznać program lepiej i rozwijać się w kierunku profesjonalizmu.
  3. Dla użytkowników profesjonalnych, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę, poznać niestandardowe możliwości programu, skrócić czas pracy i przygotować się na nowości.

Zawsze chcemy, aby każdy uczestnik kursu wyniósł jak najwięcej korzyści dla siebie, opanował wiedzę i umiejętności, dlatego aby w pełni trafnie dobrać poziom zaawansowania przed kursem organizujemy wspólną pracę w Corelu lub test weryfikujący poziom.

Aby spełniać wszystkie Państwa potrzeby w zakresie Corela organizujemy też kursy z wybranej części materiału, która Państwa najbardziej interesuje, bądź którą wykorzystujecie w codziennej pracy.

Kurs Corel Warszawa – różne formy.

  • Dla jednej osoby.
  • Mała grupa. Dla kilku uczestników.
  • Duża grupa. Dla kilkunastu osób.
  • Bardzo duża grupa/wykład. Dla kilkudziesięciu osób.
  • Zdalny kurs przy pomocy połączenia internetowego z wykorzystaniem współdzielenia pulpitu.

Nasz kursy realizowane są dla firm i osób prywatnych.

Miejsce i czas kursu ustalamy zawsze z klientem, tak aby spełnić oczekiwania. Możemy organizować kursy w Państwa firmie lub u nas, istnieje możliwość wyjazdów.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów eksperckich. Stawiamy na Państwa rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-corel.pl

www.kurs-corel.pl