Corel PHOTOPAINT Warszawa

Corel Photopaint to ciekawy i prosty w obsłudze program, będący odpowiedzią Corela na Adobe Photoshop. Jednak prostszy w budowie i mający nieco mniej narzędzi. Wystarczają one w zupełności do podstawowej pracy. A jeśli użytkownik opanuje już nawigację i pracę to z pewnością stworzy zdecydowanie bardziej zaawansowane projekty. Jest mniej kojarzony niż CorelDRAW, chociaż pracuje razem z nim w pakiecie Graphic Suite. Powód? Nieznajomość jego opcji, a warto je opanować. W przypadku Corel Photopaint Warszawa ma naprawdę duże możliwości wykorzystania zawodowego. Natomiast oferta szkoleniowa jest jeszcze dość wąska i nie każda firma szkoleniowa oferuje taki kurs. Przynajmniej nie w podstawie. U nas znajdziecie Państwo ten program jako jeden z głównych, z których prowadzimy szkolenia.

Czym jest szkolenie z Photopaint

Photopaint od Corela to jeden z produktów tej marki do edycji głównie fotografii. Corel ma jeszcze w zanadrzu np. Paintshop Pro. Dziś zajmiemy się jednak tym podstawowym wydaniem. Punktem startowym do szkolenia Photopaint jest program szkolenia na poziomie podstawowym.  Tam pokazujemy poszczególne narzędzia i ich zastosowanie na przykładach. Pracujemy na autentycznych grafikach naszych projektantów, oraz zaprzyjaźnionych biur projektowych. Oczywiście zaczynamy od nauki nawigacji po programie i po projekcie. Kończymy natomiast omówieniem technik projektowych i odrobiny z zakresu praw autorskich.

Corel PHOTOPAINT Warszawa

Co oferujemy dla kursantów z Warszawy?

Przede wszystkim dopasowujemy się do potrzeb rynkowych. Przygotowujemy kursantów tak aby potrafili nie tylko z zadowoleniem pracować hobbistycznie, ale też potrafili stworzyć własne portfolio. Nasi projektanci realizują zlecenia z terenu między innymi Warszawy. Dlatego znamy aktualne trendy i projektowe tendencje. W zakresie Corel Photopaint Warszawa to dla nas nie lada wyzwanie, ale i możliwości przygotowania kursantów na wiele zadań. Oferujemy szkolenia stacjonarne i online. Szkolimy grupy, szkoły, firmy, oferujemy skzolenia wewnętrzne dla korporacji, jak również indywidualne i dla małych np. rodzinnych firm. To wszystko dodatkowo w przystępnej cenie, zwłąszcza jak na warunki Warszawskie. W cenie dorzucamy różne ciekawostki i tematy pozaprogramowe, jakich nie znajdziecie Państwo u innych szkoleniowców. A przede wszystkim zajęcia prowadzą czynni zawodowo graficy, projektanci i fotografowie.