Zdalne szkolenie Corel DRAW

Sposób nauki zdalnej. Wygodny, ekonomiczny i efektywny, jednak wymagający samodyscypliny od kursanta. Program CorelDRAW przedstawiony, wyjaśniony i przećwiczony nie jest skomplikowany, a tym samym może dać naprawdę dużo frajdy i pożytku w pracy i w realizacji hobby. Zdalne szkolenie Corel DRAW pozwoli uniknąć większości najczęściej popełnianych błędów i sprawnie odnaleźć potrzebne Ci funkcje. Rozwinie również Twoją kreatywność, fantazję, a ponadto pozwoli zdobyć pewność w działaniu. Web designerów, projektantów i fotografów oraz pozostałych chętnych z branż graficznych równie serdecznie zapraszamy. Corel krok po kroku ukierunkujemy na interesujące Was zagadnienia i przejdziemy przez tematykę z najwyższą dbałością o zrozumienie materiału.

Zdalne szkolenie Corel DRAW - w skrócie

Zdalne szkolenie Corel DRAW - w skrócie jest jednym z dwóch najpopularniejszych trybów nauki, w jakich prowadzimy szkolenia. Jest szczególnie skuteczny w indywidualnym toku zajęć, w kilkuosobowych niewielkich grupach. Z reguły prowadzimy zajęcia zdalne właśnie tak niewielkich, 2-4 osobowych grup, aby maksymalnie wykorzystać koncentrację. I mowa tutaj zarówno o kursantach jak i szkoleniowca. Głównym zadaniem, podobnie jak przy kursach stacjonarnych jest pracowanie często na konkretnym projekcie. Dodatkowo dopracowujemy zawsze indywidualnie plan szkolenia. Ponadto możemy go też korygować na bieżąco w trakcie kursu jeśli jest to zasadne. Natomiast na życzenie kursanta możemy rozszerzyć Corel kurs online o zagadnienia, które szczególnie interesują kursantów i jest taka możliwość czasowa i techniczna.

Zdalne szkolenie Corel DRAW

Co daje Ci zdalne szkolenie Corel DRAW?

To nasza technika nauczania „dla opornych”. Ale nie tylko, ponieważ również dla „ciekawskich”. A zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Corel krok po kroku przedstawiony, wyjaśniony i przećwiczony nie jest skomplikowany. A jeśli masz już pewne umiejętności, kursy Corel krok po kroku pozwoli efektywnie je rozwinąć. Pozwoli uniknąć większości najczęściej popełnianych błędów i sprawnie odnaleźć potrzebne Ci funkcje. Rozwinie również Twoją kreatywność, fantazję, a ponadto pozwoli zdobyć pewność w działaniu. Web designerów, projektantów i fotografów oraz pozostałych chętnych z branż graficznych równie serdecznie zapraszamy. Corel krok po kroku ukierunkujemy na interesujące Was zagadnienia i przejdziemy przez tematykę z najwyższą dbałością o zrozumienie materiału.

  • Wygodę nauki
  • Kompleksową naukę, jak w przypadku kursów stacjonarnych
  • Zmiejszenie kosztów i czasu, np. dojazdu dla kursanta
  • Test końcowy i certyfikat lub zaświadczenie
  • Naukę krok po kroku
  • Przykłady i projekty
  • Możliwość rozmowy z instruktorem wtrakcie kursu
  • Wspólną pracę nad konkretnym projektem
  • CAŁĄ WIEDZĘ PRZEWIDZIANĄ W PLANIE SZKOLENIA, TAKĄ JAK PRZY KURSACH STACJONARNYCH

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook