Voucher na kurs Corel

Corel DRAW - jeden z najlepiej kojarzonych programów do grafiki na rynku, a dodatkowo flagowiec marki Corel corp. Przejrzysty, intuicyjny i oferujący naprawdę spore możliwości twórcze i rozrywkowe. Idealny prezent dla kreatywnej=go umysłu w każdym wieku. Jeśli jeszcze nie masz upominku, a święta już niedługo - przygotowaliśmy Voucher na kurs Corel od ręki. Wysyłamy pocztą elektroniczną, tradycyjną lub obiema jeśli trzeba. A jeśli zamówisz Voucher na kurs Corel mając u nas własne szkolenie  twój instruktor doręczy Ci kartę na zajęciach. Mało zalet. Zaraz będą następne.

Dla kogo voucher na kurs Corel?

Jeśli jesteś obdarowującym, to przede wszystkim, gdy nie chcesz dawać upominku rzeczowego. Kartą na kurs grafiki komputerowej zachęcisz, a na pewno umożliwisz rozwój umiejętności, a nawet odkrycie talentu, bo jakiś każdy z nas ma, może tylko o tym nie wiedzieć. Kolejną wskazówką, aby rozważyć Voucher na kurs Corel jest sytuacja, gdy nie masz ani pomysłu, a czasu jest coraz mniej. Wreszcie jeśli wiesz, że obdarowany ma pasje i interesuje się grafiką i artystyką. Takiemu kursantowi nasi instruktorzy dodatkowo opowiadają i prezentują możliwości np. myszy wertykalnych, rysików i tabletów graficznych.

Voucher na kurs Corel

Skoro już przy obdarowanych jesteśmy...

Przecież oni są tutaj docelowymi odbiorcami. Na pewno mają z głowy kwestie wyszukiwania szkolenia, doboru firmy no i opłacenia kursu. Co do zasady voucher na kurs Corel DRAW obejmuje 16 godzin i poziom podstawowy. Na pierwszych zajęciach instruktor rozmawia z kursantem i poznaje jego już posiadane umiejętności, przeprowadza kilka ćwiczeń i ustala czy poziom wybrany jest tym właściwym. W czasie pierwszych zajęć można poziom zmienić, a w trakcie szkolenia modyfikować program o elementy dodatkowe, na których zależy kursantowi. Na koniec wydajemy spersonalizowany certyfikat, który kursant może sobie dodatkowo sam zaprojektować w drugim egzemplarzu w ramach ćwiczeń na zajęciach.

JAK ZAMÓWIĆ VOUCHER NA KURS COREL DRAW?

  • SKONTAKTUJ SIE Z NAMI mailowo lub telefonicznie
  • OPISZ KRÓTKO czego potrzebujesz: wiek, imię i nazwisko kursanta i poziom jego wiedzy
  • OPŁAĆ wystawioną FV
  • OKREŚL JAK CHCESZ OTRZYMAĆ KARTĘ: mailowo, czy pocztą tradycyjną, PODAJĄC odpowiednie dane do wysyłki
  • POTEM wystarczy że w ciągu pół roku od zakupu kursant ROZPOCZNIE SZKOLENIE
  • Wystarczy, ze NAPISZE do nas podając nr vouchera
  • UZGODNI pierwszy termin
  • MY DOBIERZEMY program szkolenia i odpowiedniego instruktora.
  • ODBIERZE GRATULACJE I CERTYFIKAT.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook