Szkolenie z wzornictwa produktowego

Jedną z najskuteczniejszych metod nauki nowych programów są z pewnością szkolenia z instruktorami. Oczywiście mamy na rynku wiele ofert, zarówno pod kątem zakresu, jak i trybu szkolenia. Jeśli zabieramy się za naukę Corel DRAW, to należy koniecznie pamiętać, że jest on dość złożonym programem. Natomiast daje bardzo duże możliwości i można się nim naprawdę fajnie bawić. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia i edycji grafiki komputerowej w oparciu o grafikę cyfrową. Co to znaczy? Dokładnie i krok po kroku tłumaczymy na zajęciach, również na kursach w trybie online. Wracając do tematu - program umożliwia zarówno edycję fotografii, jak i tworzenie ciekawych efektów, w tym wzorów powtarzalnych. Szkolenie z wzornictwa produktowego przeprowadzi kursanta przez przegląd najważniejszych projektów dla produktów i technik wykonania. A warto zaznaczyć, że z wzornictwem produktowym spotykamy się absolutnie na każdym kroku, od plecaka, przez etui do tableta, po skrzynki narzędziowe i nadwozia pojazdów.

Projektowanie produktów - zarówno codzienność jak i zabawa

Projektowanie produktowe jest teraz niezmiernie popularne i potrzebne. Natomiast grafika komputerowa to współczesny sposób na wykonanie takich projektów. To jednocześnie dynamiczna technika, a wykonane w niej projekty tworzą podstawę reklamy, handlu, wzornictwa i wielu innych dziedzin. Kurs Corel DRAW dla designerów to jedno z naszych najlepiej sprzedających się szkoleń, co doskonale obrazuje zapotrzebowanie na tego rodzaju wiedzę i specjalistów na rynku. Jeśli szukasz aktywności związanych z projektowaniem odzieży i tekstyliów, to szkolenie z wzornictwa produktowego jest znakomitym startem. Do projektowania produktów szeroko wykorzystuje się programy do grafiki komputerowej. Możesz być zarówno indywidualnym projektantem, jak również częścią zespołu projektantów.

Szkolenie z wzornictwa produktowego

Szkolenie z wzornictwa produktowego - dlaczego powstało?

Praca w cyfrowym środowisku jest często sprawniejsza i pozwala na bezinwazyjne wprowadzanie korekt do projektów, często tez przez wielu różnych projektantów. Aby sprawnie pracować i ponadto mieć przyjemność z rozwijania umiejętności trzeba opanować korzystanie z wybranego programu. Dodatkowo poznać kilka podstawowych dużych działów jak szkicowanie, tworzenie wzorów powtarzalnych, praca z harmoniami kolorów i kompozycjami i wiele innych. Oczywiście również automatyzacja stanowi duże ułatwienie i również naukę jej wykorzystania obejmuje szkolenie z wzornictwa produktowego.

  • Przystępna cena
  • Kompleksowy program szkolenia
  • Dodatkowe przydatne informacje i tematy zajęć
  • Praca na profesjonalnych materiałach ze studia projektowego
  • Materiały powstałe w części warsztatowej kursanci mogą zabrać do użytku prywatnego
  • Aktywni zawodowo instruktorzy-pasjonaci z certyfikatami Nikon School
  • Możliwość konsultacji i warsztatów tematycznych
  • Praca na projektach autorskich kursantów i mozliwość wykonania na szkoleniu projektu w ramach ćwiczeń
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w różnych grupach wiekowych i liczebnościowych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook