Kurs Corel DRAW stworzyliśmy z myślą o grafikach, projektantach, ale również pracownikach działów marketingu, wydawnictw i wszystkich miłośnikach grafiki komputerowej. Czyli tych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie i profesjonalnie pracować w Corelu.

Kurs Corel DRAW – poziomy:

  • podstawowy - Stworzony z myślą o Tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w Corelu i chcą odkrywać możliwości programu. Ma na celu zaznajomienie uczestnika z podstawowymi narzędziami i opcjami, a także nauczenie samodzielnego posługiwania się programem na elementarnym poziomie.Kurs Corel DRAW
  • średnio-zaawansowany - dedykujemy użytkownikom, którzy znają już Corela i chcą pracować w programie na wyższym poziomie, tak aby wykorzystywać jego możliwości w pełni.
  • zaawansowany - stworzyliśmy, by umożliwić doskonalenie umiejętności i ugruntować posiadaną  wiedzę. Dla użytkowników, którzy chcą poznać niestandardowe rozwiązania programu, skrócić czas pracy, a także poznać nowości.

Kurs Corel Draw - w skrócie

Przygotowany dla Tych, którzy pragną poznać możliwości pracy z grafikami wektorowymi. W szkoleniu zawarliśmy wiele niezbędnych wiadomości i umiejętności do samodzielnej pracy z programem w różnych branżach. Mając na uwadze różnorodność rynku i potrzeb klientów organizujemy również Kurs Corel Draw w oparciu o materiały z codziennej pracy kursantów. Stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Nasze doświadczenie pokazuje, że jesteście Państwo pełni ciekawych pomysłów i na tej podstawie przygotowaliśmy różne formy naszych kursów. Każda z poniższych form jest możliwa do zorganizowania uwzględniając różne poziomy zaawansowania.

Kurs Corel Draw – formy

  1. Indywidualnie. Kurs dla jednej osoby. Bardzo efektywna forma nauki.
  2. Małe grupy. Dla kilku osób. Kurs najczęściej realizowany w grupie współpracowników lub przyjaciół.
  3. Duże grupy. Przeważnie organizowany w firmach. Dla kilkunastu/kilkudziesięciu kursantów prowadzone w formie wykładów
  4. Online. Zdalny kurs przy wykorzystaniu możliwości nowych technologii, kursant współdzieli pulpit z osobą prowadzącą kurs, co sprawia, że ta forma jest wygodna i efektywna.

Uczestnik, który przeszedł szkolenie otrzyma od nas zaświadczenie,
a na życzenie również certyfikat po przeprowadzeniu testu.