Szkolenia Corel DRAW - dlaczego my Cię nauczymy?

Program popularnie zwany COREL najczęściej kojarzy się z Corel DRAW, czyli jedną z aplikacji z pakietu Corel Graphic Suite. W przypadku programu COREL kurs jest dobrym wyjściem dla osób zaczynających przygodę z rysowaniem cyfrowym. Mamy wiele lat, nieżadko cięzkich doświadczeń w branży skozleniowej, dlatego jesteśmy zaprawien w boju. Szkoliliśmy dorosłych i młodzież, w placówkach pańśtwowych i w prywatnych firmach oraz światowych korporacjach. Przekrój wielu lat i przeróżnych zapotrzebować kursantów dał nam naprawdę szeroki pogląd i pozwolił zgromadzić pokażny materiał szkoleniowy.Nasi instruktorzy również nabrali zarówno kwalifikacji jak wprawy w motywowaniu kursantów, jak również swoistej odporności na przeróżne sytuacje.

Jak wyglądają Szkolenia Corel DRAW?

Każde szkolenia Corel DRAW zaczynamy wprowadzeniem w środowisko pracy. Wszystko krok po kroku, aby kursant spokojnie i skutecznie wdrożył się w pracę. Następnie pokazujemy podstawowe narzędzia oraz ich warianty. Pracę z narzędziami i funkcjami utrwalamy miniprojektami. Po całych blokach tematycznych wykonujemy części warsztatowe polegające na stworzeniu niewielkich projektów spinających omawiane elementy. Oczywiście kursantom przysługują przerwy. Rbimy je przede wszystkim dla utrzymania maksymalnej koncentracji i dbałości o zdrowie kursantów i instruktorów. Czyli szkolimy w duchu aktywnych przerw. Dodatkowo nasi instruktorzy mają bogaty zasób anegdod branżowych, które również niosa wiedzę, ale już typowo pragmatyczną. Ponadto wiadomo, ze najskuteczniej uczy się przez zabawę, więc czemu nie prowadzić skzolenia w bezstresowej ale efektywnej atmosferze? Pozytywne przejście szkolenia Corel DRAW kończy wykonanie projektu najlepiej samodzielnie. Jednak nasi anielsko cierpliwi instruktorzy czuwają nad pracą, aby móc z czystym sumeiniem i zasdowoleniem przejść do tej najprzyjemniejszej cześci. Wręczenia spersonalizowanego certyfikatu, który kursant może sam sobie zaprojektować.

Szkolenia Corel DRAW

Umiejętności praktyczne może kursant wykorzystywać już na etapie nauki, np. tworząc elementy graficzne do swojego bloga, witryny, czy portfolio. Mamy za sobą szkolenia, w których kursanci na zajęciach uczyli się wykonując zadania pracownicze, dzięki czmemu mieli spokojniej w pracy.

  • Srodowisko pracy i bezpieczeństwo projektu
  • Ustawienia programu i interfejs
  • Narzędzia i warianty
  • Rysunki ręczne i automatyczne
  • Wektory i rastry
  • Skróty klawiaturowe i myszowe
  • Zapis, druk, udostępnianie, publikacja
  • Część warsztatowa

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook