Nauka Corel DRAW od podstaw może być prosta i przyjemna, zwłaszcza pod okiem profesjonalisty i w bezstresowej atmosferze. Należy jednak pamiętać, że skuteczna nauka wymaga konsekwentności i planu nauki.

Jeśli interesuje Cię nauka Corela od podstaw to dobrze trafiłeś! Corel DRAW jest bardzo użytecznym, a jednocześnie popularnym program do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Nadaje się również do pracy z grafiką rastrową. Jeśli w Twojej głowie pojawiło się teraz przynajmniej jedno pytanie z gatunku: "O czym tu mowa? Grafika wektorowa, rastrowa? Co to jest?" to na horyzoncie jawi się nauka Corel DRAW od podstaw. Tak, od podstaw, ponieważ pojęcia takie jak grafika rastrowa, czy wektoryzacja (inaczej trasowanie) są właśnie terminologią podstawową.

Niewątpliwą zaletą nauki od podstaw jest usystematyzowana wiedza, podzielona na bloki tematyczne i utrwalana ćwiczeniami w odpowiedniej kolejności zagadnień. Treść szkolenia przedstawiana jest w czytelnych i atrakcyjnych wizualnie formach. Dlatego też połączenie powyższych cech pozwala na uporządkowanie już posiadanej wiedzy, poznanie nowych funkcji i odpowiednie ich umiejscowienie w zasobie wiedzy. Ponadto pozawala na naturalnie idące uzupełnienia braków w informacjach i wyjaśnianie mankamentów w trakcie nauki. Czyli bez konieczności zabierania się za zagadnienia osobno.

Nauka Corel DRAW od podstaw w praktyce

Zastosowanie i wykorzystanie Corela jest powszechne. Jeśli chcesz lub potrzebujesz poznać program nauka Corel DRAW od podstaw jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy, że zapiszesz się na nasz kurs na poziomie początkującym, a my zajmiemy się Twoją przyszłą wiedzą i umiejętnościami. Dlatego zachęcamy do udziału w szkoleniach, by ułatwić Wam zdobycie kompetencji, które zaprocentują w niedługiej przyszłości. Dodatkowo już sam kurs może być świetną zabawą. Zwłaszcza jeśli posiadasz choćby niewielki talent artystyczny. A jeśli jednak nie, to nie ma powodu do zmartwień - nauczymy Cię poprawnego projektowania, zasad estetyki i kompozycji, trendów i stylów grafik. To z kolei może obudzić w Tobie uśpiony zmysł artystyczny i jak wielu naszych kursantów sam będziesz zaskoczony efektami swojej pracy już w trakcie szkolenia.

Plan nauki Corel DRAW na poziomie podstawowym

Zaczynamy od ustalenia do czego będziesz wykorzystywał Corela i na jakich tematach szczególnie Ci zależy. Na tej podstawie dobieramy odpowiedniego instruktora i zawsze indywidualny plan nauki, przygotowujący oczywiście do przejścia na poziom zaawansowany. Poniżej znajdziesz ramowe ujęcie zagadnień jakie obejmuje kurs Corel DRAW podstawowy.

Nauka Corel DRAW od podstaw

Ramowe ujęcie zagadnień jakie obejmuje program na poziomie podstawowym

 • Podstawowa terminologia
 • Interfejs programu
 • Podstawowe narzędzia i opcje
 • Zastosowanie narzędzi na włąsnych projektach
 • Podstawowe elementy, menu i paski opcji
 • Obiekty rastrowe i wektorowe
 • Krzywe i krztałty
 • Biblioteki i panele
 • efekty i przejścia
 • Warstwy i menadżery
 • Podsumowanie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook