Kurs pod wspólnym szyldem Nauka Corel DRAW stworzyliśmy z myślą o wszystkich grafikach, projektantach, plastykach, pracownikach działów marketingu, wydawnictw, studentów, a także miłośników grafiki komputerowej. Czyli wszystkich, którzy chcą nauczyć się samodzielnie, sprawnie i profesjonalnie pracować w Corelu.

Kursy z Corela – informacje:

Poziomy

  • podstawowy, ma na celu wprowadzenie uczestnika w świat Corela, zaznajomienie z podstawowymi narzędziami i opcjami programu, a także nauczenie samodzielnego posługiwania się programem na elementarnym poziomie.
  • średnio-zaawansowany dedykowany jest użytkownikom, którzy znają już Corela i chcą pracować w programie na wyższym poziomie zaawansowania, tak aby wykorzystywać jego możliwości w pełni.
  • zaawansowany stworzony jest, by doskonalić swoje umiejętności i ugruntować posiadaną już wiedzę i doświadczenie. Dedykowany jest tym użytkownikom Corela, którzy chcą poznać niestandardowe rozwiązania programu, pragną skrócić czas pracy, a także poznać nowości.

Ponieważ możemy dostosowywać poziomy zaawansowania, proponujemy rozmowę przed kursem. Jesteśmy gotowi wykorzystywać przykłady z Waszej codziennej pracy, aby wybrać interesującą partię materiału. Przede wszystkim po to, aby każdy uczestnik osiągnął zamierzone cele.

Formy:

  • Forma stworzona dla jednego uczestnika kursu, w relacji „uczeń-nauczyciel”
  • W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników lub znajomych
  • W dużych grupach. Grupy kilkunastosobowe, najczęściej małe lub średnie firmy.
  • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dla kilkudziesięciu uczestników, dla firm i instytucji
  • Forma zdalna przy wykorzystywaniu połączenia internetowego i współdzielenia ekranu bardzo skuteczna i wygodna.

Kursy z Corela organizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak też grup i firm.

Lokalizacja:

Proponujemy uzgodnioną lokalizację, bądź też siedzibę naszej firmy. Stawiamy na bezstresową atmosferę oraz komfort szkolenia, ponieważ wierzymy, że wpływa to korzystnie na proces nauki.


Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kursów specjalistycznych. Stawiamy na praktykę i samodzielne ćwiczenia, tak aby każdy uczestnik kursu mógł widzieć swoją pracę. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością.


Uczestnik, który pomyślnie przeszedł szkolenie
otrzyma od nas imienny dyplom ukończenia kursu i przejściu testu.
Jeśli certyfikat nie będzie konieczny, istnieje możliwość wydania zaświadczenia o przebyciu kursu.