Kursy CorelDRAW Bydgoszcz

Jedną z najefektywniejszych metod nauki programów od COREL Corp. są profesjonalne kursy z grafiki komputerowej z wykorzystaniem różnych wersji programu CorelDRAW. Nauka z instruktorem jest szczególnie przydatna dla użytkowników początkujących. Ale również gdy program jest nowością dla danego użytkownika i sam kilka narzędzi opanował. Jednak potrzebuje uporządkowania i rozwinięcia wiedzy. Na rynku istnieje wiele firm szkoleniowych, oferujących szkolenia z produktów CorelCorp. Te programy to kilka bardzo dobrych aplikacji. CorelDRAW to flagowy produkt tej marki, dający wiele możliwości pracy z grafiką wektorową jak również z bitmapami. Jeśli ponadto chcemy lub potrzebujemy dostosować się do potrzeb rynku pracy lub rynku zbytu najlepiej szkolić się w miejscu przeznaczenia naszego biznesu, czy też usług. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie szkolenia graficzne opatrzone nazwami konkretnych miast. Wszystko aby jak najlepiej dopasować kurs do Waszych potrzeb. Dlatego w tym artykule przybliżymy Wam kursy CorelDRAW Bydgoszcz.

Co obejmują kursy CorelDRAW Bydgoszcz?

Przede wszystkim jest to oferta skierowana do osób początkujących, jednak nie tylko. Dla przykładu: szkolimy przyszłych grafików, którzy chcą nauczyć się poprawnej kompozycji. Również pracowników firm, którzy potrzebują nauczyć się składu materiałów reklamowych. Szkolimy nawet projektantów, potrzebujących konsultacji np. z tworzenia wizytówek i szat graficznych dla marek. W ofertach rynkowych wyróżnia nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Ponadto wszystkie prowadzone przez nas kursy są realizowane w przyjaznej atmosferze. Owocuje to kreatywnymi pomysłami kursantów. Co najważniejsze redukuje stres i podnosi poziom łatwości przyswajania wiedzy.

Analizując rynek Byggoski, jak również zbierając doświadczenia z pracy z kursantami z różnych miast opracowaliśmy program szkolenia dostosowany do wymogów lokalizacji. Kursy CorelDRAW Bydgoszcz stawiają na połączenie praktyki, tematów z architektury oraz rozowju kreatywności młodych mieszkańców. Staramy się wpoić zasady poprawnego wykonywania prac graficznych. Bierzemy również pod uwagę rozwijające się branże w mieście i okolicach, a także tradycyjne zajęcia mieszkańców i pracowników Bydgoszczy. Wiele przykładów i ćwiczeń opieramy również na turystycznych tematach.

  • Kompleksowa nauka z doświadczonym i cierpliwym instruktorem
  • ćwiczenia i projekty utrwalające blok danych wiadomości
  • Usystematyzowana i przydatna wiedza
  • Dbałość o zdrowie podczas kursu, przerwy, specjalnie dobrane czasowo bloki, ćwiczenia odprężające wzrok i sylwetkę
  • Przystępne ceny i indywidualnie dopasowany program kursu
  • Możliwość otrzymania certyfikatu lub zaświadczenia
Kursy CorelDRAW Bydgoszcz

Jak prowadzimy kursy CorelDRAW Bydgosz?

Nasze szkolenia zrealizowane są zawsze tak, by jak najlepiej wyjść naprzeciw Państwa potrzebom szkoleniowym. Aby dobrać odpowiedni poziom zaawansowania, szczególnie w grupach proponujemy spotkanie weryfikujące faktyczne umiejętności kursantów, żeby wiedzieć jak najlepiej dostosować zakres kursu. Możemy wykorzystywać przykłady z codziennej pracy, codziennego zakresu obowiązków lub możemy zorganizować kurs tak, by odkryć przed Tobą to, co ustalimy wspólnie. Program jest dodatkowo modyfikowalny w trakcie zajęć po uzgodnieniu z instruktorem. Szkolenia kończymy certyfikatem. Jako jedni z nielicznych na rynku prowadzimy kursy grafiki dla dzieci.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook