Kursy Corel DRAW Łódź

Jedną z najefektywniejszych metod nauki programów od COREL Corp. są profesjonalne kursy z ich zakresu. Nauka z instruktorem jest szczególnie przydatna początkującym lub gdy program jest nowością dla danego użytkownika. Na rynku istnieje wiele firm szkoleniowych, oferujących szkolenia w przeróżnym zakresie. Programy od Corela to naprawdę szeroka gama, od pracy z PDFami, przez tworzenie grafik wektorowych, np. loga, baneru, reklamy, aż po skład materiałów do publikacji cyfrowej, jak również do druku. CorelDRAW to flagowy produkt tej marki, dający wiele możliwości pracy z grafiką wektorową jak również z bitmapami. Jeśli ponadto chcemy lub potrzebujemy dostosować się do potrzeb rynku pracy, lub rynku zbytu najlepiej szkolić się w miejscu przeznaczenia naszego biznesu, czy też usług. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie szkolenia graficzne opatrzone nazwami konkretnych miast, aby jak najlepiej dopasować kurs do Waszych potrzeb. Dlatego w tym artykule przybliżymy Kursy CorelDRAW Łódź i ich charakterystyczne cechy.

Co oferują kursy Corel DRAW Łódź?

Przede wszystkim jest to oferta skierowana szczególnie do osób początkujących, jednak nie tylko. Dla przykładu: szkolimy przyszłych grafików, którzy chcą nauczyć się poprawnej kompozycji, czy też pracowników firm, którzy potrzebują nauczyć się składu materiałów reklamowych. Szkolimy nawet projektantów potrzebujących konsultacji np. z tworzenia wizytówek i szat graficznych dla marek. Wtedy warto zapisać się na warsztaty lub kurs tematyczny ukierunkowany na konkretne zagadnienia. W ogólnodostępnych ofertach rynkowych wyróżnia nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów. Ponadto wszystkie prowadzone przez nas kursy są realizowane w przyjaznej atmosferze. Owocuje to kreatywnymi pomysłami kursantów, ale co najważniejsze redukuje stres i podnosi poziom łatwości przyswajania wiedzy.

Analizując rynek miasta Łódź, jak również zbierając doświadczenia z pracy z kursantami z różnych miast opracowaliśmy program szkolenia dostosowany do aktualnych wymogów rynkowy miasta Łódź. Kursy Corel DRAW Łódź stawiają na połączenie tematyki pięknej historii, zakątków miasta oraz młodych przyszłych pracowników. Staramy się rozwijać kreatywność i wpoić zasady poprawnego wykonywania prac graficznych. Bierzemy również pod uwagę rozwijające się branże w mieście i okolicach, a także tradycyjne zajęcia Łodzian. Wiele przykładów i ćwiczeń opieramy również na turystycznych tematach. 

  • Kompleksowa nauka z doświadczonym i cierpliwym instruktorem
  • ćwiczenia i projekty utrwalające blok danych wiadomości
  • Usystematyzowana i przydatna wiedza
  • Dbałość o zdrowie podczas kursu, przerwy, specjalnie dobrane czasowo bloki, ćwiczenia odprężające wzrok i sylwetkę
  • Przystępne ceny i indywidualnie dopasowany program kursu
  • Możliwość otrzymania certyfikatu lub zaświadczenia
Kursy Corel DRAW Łódź

Nasze szkolenia zrealizowane są zawsze tak, by jak najlepiej wyjść naprzeciw Państwa potrzebom szkoleniowym. Aby dobrać odpowiedni poziom zaawansowania, szczególnie w grupach proponujemy spotkanie weryfikujące faktyczne umiejętności kursantów, żeby wiedzieć jak najlepiej dostosować zakres kursu. Możemy wykorzystywać przykłady z codziennej pracy, codziennego zakresu obowiązków lub możemy zorganizować kurs tak, by odkryć przed Tobą to, co ustalimy wspólnie. Program jest dodatkowo modyfikowalny w trakcie zajęć po uzgodnieniu z instruktorem. Szkolenia kończymy certyfikatem. Jako jedni z nielicznych na rynku prowadzimy kursy grafiki dla dzieci.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook