Corel DRAW kurs

Corel DRAW to jeden z najpopularniejszych programów do pracy z grafiką komputerową, głównie wektorową. Jest dość intuicyjnie zbudowany i ma przejrzysty interfejs. No i oczywiście jest sporo tańszy od programów Adobe. To są główne powody, dla których Corel DRAW jest tak chętnie wybierany. Natomiast szkolenia na rynku są zdecydowanie bardziej ograniczone jeśli chodzi o oferty firm szkoleniowych, niż oferty z Adobe. Jesteśmy jedną z tych firm, które oferują bogaty program szkolenia wraz z autentycznymi materiałami profesjonalnych grafików. Dlatego jeśli interesuje CIę nauka Corel DRAW kurs z instruktorem jest znakomitym wyjściem. Natomiast poniżej opowiemy trochhę o tym czym kierować się przy ustalaniu programu szkolenia i jak przygotować się do kursu. Z tego artykułu dowiesz się również, czego możesz spodziewać się na szkoleniu i jak wygląda jego organizacja oraz zakres.

Jak przebiegają szkolenia?

Na początek przykład: grafika obok to ilustracja, która potrafi wykonać przyszły grafik komputerowy już w połowie zajęć. Bez stresu, sprawnie, poprawnie technicznie i estetycznie, oraz zupełnie samodzielnie w bardzo rozsądnym czasie i bez zmęczenia. To są założenia, które realizujemy w trakcie szkolenia. Chcemy aby kursant umiał tak właśnie pracować wychodząc z sali szkoleniowej. Bonusem jest to, aby również miał z tego sporo frajdy. Dbamy także o bezstresową atmosferę i motywowanie do pracy oraz dokładamy starań, aby nie przeciążać fizycznie kursanta, np. stosując tzw. aktywne przerwy. Dlaczego to wszystko jest tak ważne? Ponieważ istotnie podnosi poziom efektywności przyswajania wiedzy. A poza tym szkolenie jest wtedy rozrywkowo spędzonym czasem z korzyściami w postaci nowych umiejętności. W przypadku nauki programu Corel DRAw kurs stanowi efektywnywny początek zabawy z grafiką komputerową.

Corel DRAW kurs

Praktyka, usystematyzowana wiedza i anielsko cierpliwi instruktorzy

  • Dostosowywanie programu
  • Rysunek odręczny i opisy projektów
  • Narzedzia i ich warianty pracy
  • Harmonie, klucze kolorystyczne i szablony
  • Skróty klawiszowe
  • Automatyzacja i bezpieczeństwo projektu
  • Autentyczne materiały z pracowni projektwych i studiów fotograficznych
  • Możliwość pracy na materiałach własnych kursanta i pzygotowania rozwiązań dla specyficznych kwestii
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Dodatkowe tematy, np.: wyciąg z praw autorskich, księga znaku, tworzenie logotypów, skłąd publikacji itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook