Kurs projektowania w Corelu

Celem projektowania grafiki jest stworzenie wzoru graficznego do konkretnego użytku. Może to być efekt działań hobbistycznych, ale również stworzenie szaty graficznej dla firmy. Natomiast w kontekście tworzenia publikacji stanowi stworzenie przekazu kierowanego do czytelnika, lub innego odbiorcy. Głównym założeniem jest, aby przekazać zamierzoną wiadomość określonym odbiorcom. Jednocześnie korzystając z formy i kreatywności autora. Jak to osiągnąć? Przede wszystkim przez wiedzę i umiejętności. A następnie odpowiednie projektowanie w Corelu. Program graficzny pomoże stworzyć grafikę przeznaczoną zarówno do druku, jak i do publikacji multimedialnej.

Projektowanie polega głównie na wizualnym zorganizowaniu treści w taki sposób, by przykuł uwagę odbiorcy.  interesujący i atrakcyjny dla docelowego grona odbiorców. Informacje iw wiedza na temat projektowania w Corelu przydaje się każdemu użytkownikowi. Oczywiście różny jest stopień trudności zagadnień, zależnie od poziomu zaawansowania projektanta. Niezależnie, czy jesteś nowym użytkownikiem programu CorelDRAW®, czy już swobodnie w nim pracujesz możesz zyskać nowe umiejętności lub usprawnić pracę. Dlatego warto poznać ciekawe metody planowania, tworzenia i edycji projektów graficznych.

Dlaczego kurs projektowania w Corelu?

Projektowanie to podstawowa umiejętność grafików komputerowych. Niezależnie od tego czy planowo i świadomie uczą się tego zagadnienia, czy też wychodzi to w trakcie pracy np. z korektą zdjęć. Mechanizm jest bardzo podobny - trzeba we własnej głowie zaplanować sobie kolejkę działań i oszacować wyniki, które dadzą nam nasze działania. Jest jednym z pomysłów najczęściej realizowanych przez projektowanie w Corelu. Jednak nie tylko logo można stworzyć w programie od Corel Corporation. Projektować można mnóstwo grafik, od banerów, przez grawerunki, po opakowania i odzież. Pomysły przychodzą do głowy z różnych źródeł i inspiracji. Czasem szybko i bez wysiłku, podczas gdy inne są efektem wielu godzin pracy, szukania wzorców i elementów składowych. Niemniej w każdym procesie twórczym, niezależnie od jego przebiegu wspiera użytkownika program Corel, oferując wiele użytecznych narzędzi i przyjazny interfejs.

Kurs projektowania w Corelu

Projektowanie ma swoje "złote zasady kompozycji". Jak również wiele innych reguł, które pozwalają na stworzenie poprawnego technicznie, atrakcyjnego wizualnie i estetycznego projektu nawet jeśli nie jesteśmy przekonani co do swojego talentu.

Kurs projektowania w Corelu jest przede wszystkim:

 • nauką od podstaw
 • kompleksowym programem skzolenia na wybranym poziomie
 • możliwością nauki w formie warsztatowej
 • przekazywaniem wiedzy również kierunkowej
 • wpajaniem dobrych nawyków usprawniających pracę
 • Opracowaniem szablonó i rozwiązań specyficznych dla kursanta
 • nauką środowiska pracy
 • zapoznaniem z narzędziami, wariantami i opcjami
 • pracą na warstwach i obiektach
 • nauką twrzenia i edycji tekstu i obiektów zarówno wektorowych jak i rastrowych
 • tworzeniem projektó od koncepcji do publikacji pod okiem instruktora
 • nauką stosowania filtrów, efektów i korekt
 • ukonieczeniem szkolenia z certyfikatem

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook