Kurs programu Corel

Program CorelDRAW to jedno z najważniejszych narzędzi dla grafików i projektantów. Dzięki niemu możemy tworzyć projekty graficzne, logotypy, ulotki, plakaty, banery reklamowe i wiele innych materiałów marketingowych. Jednakże, aby uzyskać pełną funkcjl programu, warto zapisać się na kurs programu Corel, prowadzonych przez firmę "S Partners". Kurs programu Corel to doskonała opcja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników programu. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość poznania tajników programu, a także najlepszych praktyk w projektowaniu graficznym. Kursy Corel w firmie "S Partners" są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy z chęcią pomogą w rozwoju umiejętności graficznych.

Kurs programu Corel - jaki dla kogo?

Prowadzimy dwa rodzaje szkoleń: indywidualne i dla firm. Kursy indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nauczyć się programu Corel na swój własny rytm i tempo. Trenerzy dostosowują kurs do indywidualnych potrzeb uczestnika, co pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników. Kursy dla firm natomiast są skierowane dla zespołów projektowych, które chcą podnieść swoje umiejętności projektowe. Szkolenia w firmie "S Partners" dostosowane są do potrzeb i wymagań klienta, co pozwala na uzyskanie najlepszych wyników.

Kurs programu Corel

Kurs programu Corel - jaki dla kogo?

  • Kurs programu Corel w firmie "S Partners" to nie tylko teoria, ale również praktyka.
  • Trenerzy prowadzą szkolenia w taki sposób, aby uczestnicy mieli możliwość od razu wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.
  • Kursy programu Corel to również doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia.
  • Warto zaznaczyć, że szkolenia programu Corel w firmie "S Partners" są prowadzone w formie stacjonarnej oraz online.
  • Szkolenia online pozwalają na uczestnictwo w kursie bez konieczności wychodzenia z domu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w szkoleniu stacjonarnym.

PODSUMOWUJĄC kurs programu Corel...

Kurs programu Corel to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się projektowania graficznego i poznać tajniki programu CorelDRAW. Szkolenia prowadzone przez firmę "S Partners" są dostosowane do potrzeb uczestników, co pozwala na uzyskanie najlepszych wyników.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook