Kurs obsługi CORELa

Kurs obsługi CORELa to przede wszystkim wiedza przekazywana skutecznie i w sposób przystępny dla danego kursanta. Dlaczego piszemy, ze akurat "danego kursanta"? Ponieważ aby szkolenia miały wysoką skuteczność konieczne jest przekazywanie informacji tak, aby dostosować się do indywidualnej percepcji osoby szkolonej. Jest to niełatwe zadanie, natomiast nasi instruktorzy mając za sobą długie lata praktyki potrafią tak prowadzić nawet grupę. Wtedy instruktor dzieli uwagę na każdego kursanta z grupy i w razie niejasności tłumaczy konkretnym osobom zagadnienia w sposób zrozumiały dla danego człowieka. Słyniemy również z miłej i bezstresowej atmosfery zajęć. Przy czym kurs obsługi CORELa nie traci ani trochę na profesjonalizmie. Jaki kurs obsługi CORELa należy wybrać, aby jego skuteczność była jak najwyższa i co opłaca się kursantowi wynieść ze szkolenia poza wiedzą? O tym w dalszej części.

Czym kierować się przy wyborze firmy szkoleniowej?

Firmy szkoleniowe głównie z zakresu Corela proponują dwa lub trzy poziomy zaawansowania. Nasza firma dodatkowo ma w ofercie możliwość szkoleń kierunkowych, warsztatów tematycznych, korepetycji. Pomagamy również w wykonywaniu konkretnych projektów i przygotowywaniu portfolio. Prowadzimy również konsultacje i pomoc online. Szkolenia i warsztaty prowadzimy zarówno stacjonarnie i zdalnie. Taki pakiet jest trudny do znalezienia pełnej jego rozpiętości możliwości.

Wspomnieliśmy o tym co warto wynieść ze szkolenia. Otóż warto wynieść certyfikat. Po pozytywnym wykonaniu projektu końcowego, pod okiem instruktora, ale z absolutną dowolnością technik i zachowaniem poprawności działań kursant odbiera spersonalizowany certyfikat. Taki sposób zaliczenia kursu sprawdza zarówno orientację w programie, wiedze teoretyczną jak i nabyte umiejętności praktyczne. Możemy również wystawić zaświadczenie o przebyciu szkolenia. Albo oba dokumenty, jeśli takie są potrzebne.

Kolejną grupą poza wiedzą, tego co warto wynieść z kursu są dodatkowe umiejętności. Kurs obsługi CORELa uczy nei tylko posługiwania się narzędziami programu, ale również zasad poprawnego projektowania, optymalizacji czasu pracy, podstaw praw autorskich, kompozycji logotypów, szat graficznych (np. wizytóek) i wielu innych umiejętności.

Kurs obsługi CORELa

Dodatkowo u części kursantów budzi się zapał i rokujące zdolności, natomiast u wszystkich swoboda i pewność pracy, oraz świadomość, ze poprawnie wykonany projekt też najpewniej będzie ciekawy i estetyczny. Przeciez nie każda ulotka pizzerii jest dziełem sztuki, a jednak przykuwa uwagę.

Co daje kurs obsługi CORELa?

  • umiejetność nawigacji po programie
  • znajomość i umiejetność korzystania z narżedzi oraz ich wariantów
  • wiedzę o tym jak przygotować projekt do publikacji
  • dostęp do profesjonalnych, autentycznych materiałów np. reklamowychw trakcie ćwiczeń
  • umiejętność poprawnej realizacji własnych projektów, pracy na cudzych dokumentach oraz pracy zespołowej
  • możliwosc przygotowania w ramach skzolenia potrzebnych prac
  • Wykształcenie prawidłowych ogruchów grafika i wpojenie ekonomii pracy

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook