Kurs grafika Warszawa

Kursy grafika Warszawa - pod takim hasłem można znaleźć całą gamę szkoleń z różnych programów graficznych. Jednym z tych programów jest CorelDRAW, popularny i lubiany przez użytkowników. Aplikacja została stworzona i jest rozwijana przez firmę Corel corp. Jako jeden z flagowych produktów tej marki oczywiście świetnie współpracuje z innymi, np. CorelCAD dla inżynierów i projektantów. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. My, w S Partners kierujemy nasz kurs grafika Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Korzyści z przejścia kursu z profesjonalnym instruktorem CorelDRAW

Program posiada rozwinięte opcje i narzędzia. Kursy grafika Warszawa pozwoli Państwu krok po kroku wdrożyć się w środowisko Corela również na okoliczność korzystania z pozostałych produktów marki. Utrwalić posiadane umiejętności, jak również nauczyć się nowych opcji.

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corela dla klientów z metropolii. Popularny CorelDRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również rozbudowane menu do pracy z grafiką rastrową, np. bitmapami. Umiejętność sprawnej obsługi przyniesie wymierne korzyści i dobrą zabawę efektami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie płynność i swobodę poprawnego korzystania z programu. Dlatego zachęcamy do wybrania formy kursowej nauki. Oszczędzi to mnóstwo czasu i nerwów. A w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjny program szkolenia w przystępnych cenach i dogodne terminy.

Kurs grafika Warszawa

Kurs grafika Warszawa - podstawowe informacje

Przygotowaliśmy trzy poziomy zaawansowania do wyboru:

  • Podstawowy, to wiedza elementarna od instalacji programu po elementarną, ale też swobodną obsługę.
  • Średnio-zaawansowany, czyli szkolenia tematyczne, gdzie użytkownicy posiadają pewną wiedzę i umiejętności
  • Profesjonalny, dla użytkowników zaawansowanych, w celu ugruntowania wiedzy i umiejętności, a także ulepszenia pracy z Corelem
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook