Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

W dzisiejszym świecie wizualnej komunikacji, efektywność materiałów reklamowych stanowi kluczowy element sukcesu każdego biznesu. Dlatego oferujemy Państwu kurs materiały reklamowe, jako szkolenie kierunkowe. Program CorelDRAW do projektowania grafiki jako wszechstronne narzędzie, idealne do tworzenia różnorodnych materiałów reklamowych.CorelDRAW umożliwia łatwe projektowanie ulotek, logotypów i wizytówek, dzięki intuicyjnemu interfejsowi i szerokiej gamie funkcji. Bogaty wybór kształtów, czcionek i efektów graficznych pozwala na stworzenie unikalnych projektów, które skutecznie przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Ulotki, banery, plakaty i prezentacje

Program doskonale sprawdza się również w projektowaniu banerów, plakatów i prezentacji. Zaawansowane narzędzia edycji obrazu, możliwość pracy z wieloma warstwami oraz integracja z innymi aplikacjami ułatwiają tworzenie profesjonalnych materiałów reklamowych, które wyróżnią się na tle konkurencji.

Materiały graficzne na portale społecznościowe

CorelDRAW oferuje funkcje umożliwiające tworzenie filmów reklamowych i materiałów graficznych idealnych do publikacji na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Szybki dostęp do efektów specjalnych, możliwość edycji filmów w programie oraz eksport do różnych formatów sprawiają, że proces tworzenia i udostępniania treści reklamowych staje się łatwy i efektywny.

Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Kurs CorelDRAW materiały reklamowe - przykłady projektów

  • Szata graficzna i identyfikacja wizualna marki
  • ulotki
  • banery
  • gadżety
  • prezentacje i animacje
  • odzież firmowa z logotypami
  • filmy reklamowe
  • foldery i publikacje interaktywne: epuby, pdfy interaktywne itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook