Kurs Corela Warszawa

Jeśli interesuje Cię kurs Corela Warszawa jest kopalnią ofert. Trzeba jednak pamiętać o pewnym zwyczaju. Corel Corporation ma swój flagowiec czyli program do pracy głównie z grafiką wektorową o pełnej nazwie Corel DRAW. Poza nim jest jeszcze kilka innych bardzo ciekawych i użytecznych propozycji, będących udanymi odpowiedziami na inne programy np. Photoshop, czy też AutoCAD. Niemniej jednak to DRAW jest najlepiej znany i większość ludzi na hasło "Corel" ma na myśli właśnie Corel DRAW. Przyjrzyjmy się dlaczego tak jest i jaki kurs Corela Warszawa ma w ofercie.

Corel DRAW w skrócie

Corel DRAW, czyli popularny i lubiany przez użytkowników program do pracy z grafiką zarówno wektorową i w ograniczonym zakresie również z rastrową. Świetnie współpracuje z innymi, np. Corel CAD dla inżynierów i projektantów, co jest jego niewątpliwą zaletą. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. Kierujemy nasz kurs Corela Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących, jak również mieszkających w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Kurs Corela Warszawa

Uczymy obsługi Corela zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym. Układamy program szkolenia zgodnie z wymaganiami i możliwościami kursanta, to znaczy że tok kursu jest zawsze dobrany indywidualnie. Kursanci otrzymują wiedzę usystematyzowaną w bloki tematyczne, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy zagadnień. Następnie przeprowadzamy szereg ćwiczeń praktycznych, z możliwością wymyślania przez kursanta zadań do rozwiązania. Zwykle ćwiczenia dopasowane są do np. stanowiska, lub hobby kursanta, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać w praktyce. Często też ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które kursant ma wykonać w pracy, lub w szkole. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas w domu, w pracy, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu czasu na szkoleniu.

Co obejmuje kurs Corela Warszawa

  • Wprowadzenie do programu i zasady bezpieczeństwa pracy
  • Narzędzia, warianty pracy i opcje
  • efekty i filtry
  • korekta, edycja i fotomontaż
  • praca precyzyjna, prowadnice i skróty klawiaturowe
  • budowa projektu - obiekty i menadżery
  • Zapis, eksport, publikacja
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook