Kurs Corel Warszawa

Jedną z najefektywniejszych metod nauki programów od COREL Corp. są profesjonalne kursy z ich zakresu. Nauka z instruktorem jest szczególnie przydatna początkującym lub gdy program jest nowością dla danego użytkownika. Na rynku istnieje wiele firm szkoleniowych, oferujących szkolenia w przeróżnym zakresie. Programy od Corela to naprawdę szeroka gama, od pracy z PDFami, przez tworzenie grafik wektorowych, np. loga, baneru, reklamy, aż po skład materiałów do publikacji cyfrowej, jak również do druku. CorelDRAW to flagowy produkt tej marki, dający wiele możliwości pracy z grafiką wektorową jak również z bitmapami. Jeśli ponadto chcemy lub potrzebujemy dostosować się do potrzeb rynku pracy, lub rynku zbytu najlepiej szkolić się w miejscu przeznaczenia naszego biznesu, czy też usług. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie szkolenia graficzne opatrzone nazwami konkretnych miast, aby jak najlepiej dopasować kurs do Waszych potrzeb. Dlatego w tym artykule przybliżymy Kurs Corel Warszawa i jego charakterystyczne cechy.

Co oferuje kurs Corel Warszawa?

Przede wszystkim jest to oferta skierowana szczególnie do osób początkujących, jednak nie tylko. Dla przykładu: szkolimy przyszłych grafików, którzy chcą nauczyć się poprawnej kompozycji, czy też pracowników firm, którzy potrzebują nauczyć się składu materiałów reklamowych. Szkolimy nawet projektantów potrzebujących konsultacji np. z tworzenia wizytówek i szat graficznych dla marek. Wtedy warto zapisać się na warsztaty lub kurs tematyczny ukierunkowany na konkretne zagadnienia. W ogólnodostępnych ofertach rynkowych wyróżnia nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów. Ponadto wszystkie prowadzone przez nas kursy są realizowane w przyjaznej atmosferze. Owocuje to kreatywnymi pomysłami kursantów, ale co najważniejsze redukuje stres i podnosi poziom łatwości przyswajania wiedzy.

Kurs Corel Warszawa

Jak u nas wygląda kurs Corel Warszawa?

Analizując rynek stolicy, jak również zbierając doświadczenia z pracy z kursantami z różnych miast opracowaliśmy program szkolenia dostosowany do aktualnych wymogów rynkowych miasta. Kursy Corel Warszawa stawiają na połączenie tematyki pięknej historii, zakątków miasta oraz młodych przyszłych pracowników. Staramy się rozwijać kreatywność i wpoić zasady poprawnego wykonywania prac graficznych. Bierzemy również pod uwagę rozwijające się branże w mieście i okolicach, a także tradycyjne zajęcia Warszawiaków i z urodzenia, jak również przyjezdnych. Wiele przykładów i ćwiczeń opieramy również na turystycznych tematach. 

  • Kompleksowa nauka z doświadczonym i cierpliwym instruktorem
  • ćwiczenia i projekty utrwalające blok danych wiadomości
  • Usystematyzowana i przydatna wiedza
  • Dbałość o zdrowie podczas kursu, przerwy, specjalnie dobrane czasowo bloki, ćwiczenia odprężające wzrok i sylwetkę
  • Przystępne ceny i indywidualnie dopasowany program kursu
  • Możliwość otrzymania certyfikatu lub zaświadczenia

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook