Kurs Corel w Warszawie

Zapraszamy na Kurs Corel w Warszawie. To miasto to prawdziwa dzungla ofertowa, więc łatwo jest zaproponować taki rodzaj szkolenia. Trudniej wybrać natomiast wybrać dobrą firmę szkoleniową. Ten użyteczny i lubiany przez użytkowników program do pracy z grafiką zarówno wektorową, jak i rastrową przezywaobecnie drugą młodość. Aplikacje od Adobe, z któych również skozlimy, już obrosły legendą skomplikowanych, co niejednokrotnie skutecznie odstrasza początkujących użytkownikó. Rzeczywiscie aplikacje od Corel Corp. są jakby pryzjaźniej skonstruowane. Aplikacja została stworzona i jest rozwijana przez firmę jako jeden z ich flagowych produktów. Obok innych ciekawych aplikacji, takich jak Photopaint, CAD i pakietu Technics tej marki, to jednak DRAW jest najlepiej kojarzony. Jeśli ktoś mówi o Corelu, to właśnie DRAWa najpewniej ma namyśłi. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. Kierujemy nasz Kurs Corel w Warszawie głównie do mieszkańców i osób pracujących, jak również mieszkających w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Co charakteryzuje nasz Kurs Corel w Warszawie?

Kurs Corel w Warszawie jest kompleksowym i ciekawymi kursem. Przede wszystkim dlatego, że z możliwością pracy na własnych projektach kursanta i ciekawostkami branżowymi naszych instruktorów-fotografików. Dodatkowo, jeśli pozwala na to czas na koniec mamy część przeznaczoną na dodatkowe tematy, jak np. ochrona projektu, czy zasady tworzenia dobrych logotypów iszta graficznych. Powyższych elementów nietrudno znaleźć w standardowychofertach szkoleń, toteż z tego własnie słyniemy na rynku. Nasi instruktorzy "nie odwalają" roboty - my po prostu luimy pracowac z ludxmi i przekazywać wiedzę. Dodatkowo dbamy o zdrowie kursantów i o bezstresową atmosferę.

Kursanci otrzymują wiedzę w blokach tematycznych, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy. Następnie przeprowadzamy ćwiczenia i dyskusje. Są dopasowane do np. stanowiska lub hobby, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać. Często ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które kursant ma do wykonania. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas prywatny.

Kurs Corel w Warszawie

Czego się u nas nauczysz?

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny, podobnie jak środowisko społeczne. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corel DRAW dla klientów z metropolii. Jest dostosowany każdorazowo do indywidualnych potrzeb kursanta i możliwy do rozsądnej modyfikacji w trakcie zajęć. Dlatego jesteśmy w stanie przeszkolić różne grupy wiekowe, a także zawodowe, dodatkowo w różnej liczebności. Corel DRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również menu do pracy z np. bitmapami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie poprawnoość i swobodę.

  • Podstawowy, to wiedza elementarna od instalacji programu po elementarną, ale też swobodną obsługę.
  • Średnio-zaawansowany, czyli szkolenia tematyczne, gdzie użytkownicy posiadają pewną wiedzę i umiejętności
  • Zaawansowany, dla użytkowników zaawansowanych, w celu ugruntowania wiedzy i umiejętności, a także ulepszenia pracy z Corelem
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook