Kurs Corel DRAW Warszawa

Jeżeli intersuje Cię Kurs Corel DRAW Warszawa to prawdziwa dzungla ofertowa. Ten użyteczny i lubiany przez użytkowników program do pracy z grafiką zarówno wektorową jak i rastrową przezywaobecnie drugą młodość. Aplikacje od Adobe, z któych również skozlimy, już obrosły legendą skomplikowanych, co niejednokrotnie skutecznie odstrasza początkujących użytkownikó. Rzeczywiscie aplikacje od Corel Corp. są jakby pryzjaźniej skonstruowane. Aplikacja została stworzona i jest rozwijana przez firmę jako jeden z ich flagowych produktów. Obok innych ciekawych aplikacji, takich jak Photopaint, CAD i pakietu Technics tej marki, to jednak DRAW jest najlepiej kojarzony. Jeśli ktoś mówi o Corelu, to właśnie DRAWa najpewniej ma namyśłi. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. Kierujemy nasz kurs Corel DRAW Warszawa głównie do mieszkańców i osób pracujących, jak również mieszkających w stolicy i jej najbliższych  okolicach.

Co charakteryzuje nauka Corel DRAW u S-Partners?

Kurs Corel DRAW Warszawa jest kompleksowym i ciekawymi kursem. Przede wszystkim dlatego, że z możliwością pracy na własnych projektach kursanta i ciekawostkami branżowymi naszych instruktorów-fotografików. Dodatkowo, jeśli pozwala na to czas na koniec mamy część przeznaczoną na dodatkowe tematy, jak np. ochrona projektu, czy zasady tworzenia dobrych logotypów iszta graficznych. Powyższych elementów nietrudno znaleźć w standardowychofertach szkoleń, toteż z tego własnie słyniemy na rynku. Nasi instruktorzy "nie odwalają" roboty - my po prostu luimy pracowac z ludxmi i przekazywać wiedzę. Dodatkowo dbamy o zdrowie kursantów i o bezstresową atmosferę.

Kursanci otrzymują wiedzę w blokach tematycznych, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy. Następnie przeprowadzamy ćwiczenia i dyskusje. Są dopasowane do np. stanowiska lub hobby, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać. Często ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które kursant ma do wykonania. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas prywatny.

Corel DRAW szkolenie Warszawa

Czego się nauczysz?

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że tutejszy rynek pracy jest szczególny, podobnie jak środowisko społeczne. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corel DRAW dla klientów z metropolii. Jest dostosowany każdorazowo do indywidualnych potrzeb kursanta i możliwy do rozsądnej modyfikacji w trakcie zajęć. Dlatego jesteśmy w stanie przeszkolić różne grupy wiekowe, a także zawodowe, dodatkowo w różnej liczebności. Corel DRAW jest jednym z najpowszechniej używanych programów do edycji grafiki cyfrowej w wersji wektorowej. Czyli raczej nie fotografii, chociaż ma również menu do pracy z np. bitmapami. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie poprawnoość i swobodę.

  • Podstawowy, to wiedza elementarna od instalacji programu po elementarną, ale też swobodną obsługę.
  • Średnio-zaawansowany, czyli szkolenia tematyczne, gdzie użytkownicy posiadają pewną wiedzę i umiejętności
  • Zaawansowany, dla użytkowników zaawansowanych, w celu ugruntowania wiedzy i umiejętności, a także ulepszenia pracy z Corelem
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook