Kurs Corel DRAW Olsztyn

Corel DRAW jest flagowcem korporacji Corel. Obok programów graficznych takich jak pakiet Technical, Designer, czy Cad stanowi podstawę pracy wielu grafików i projektantów. I nie ma tutaj wyjątków na regiony czy specyfikację poszczególnych miast. Jest popularny i lubiany przez użytkowników. Dalego też kolejno przyglądamy się różnym miastom w Polsce, gdzie jest możliwe organizowanie większych szkoleń i gdzie rośnie zapotrzebowanie na naukę Corel DRAW. Dziś opowiemy jak widzimy Kurs Corel DRAW Olsztyn.

Na początek wypadałoby przybliżyć samą aplikację. Program ten służy do pracy z grafiką zarówno wektorową jak i rastrową, choć z tą ostatnią w nieco mniejszym stopniu. Gigant Corel corp. jest natomiast marką jedną z dwóch liczących się na komercyjnym rynku. Szkolenia z tworzenia i edycji grafiki komputerowej mają różne programy i zakresy. Można nauczyć się na nich podstaw pracy z Corelem, a z drugiej strony oferowane są również kursy tematyczne. I oczywiście różne tryby i poziomy zaawansowania tych obu wariantów. Kierujemy nasz kurs Corel DRAW Olsztyn głównie do mieszkańców i osób pracujących, jak również mieszkających w Olsztynie i jej najbliższych okolicach. DOdtakowo chętnie, ponieważ niektórzy z naszych skzoleniowców są osobiście związani z tym miastem i chętnie je odwiedzą.

Jak pracują nasi instruktorzy?

Przede wszystkim prowadzą i grupy i zajęcia indywidualne. W obu przypadkach kurs Corel DRAW Olsztyn to kompleksowymi i ciekawymi kursami, wzbogacanymi o możliwość pracy na własnych projektach kursanta, oraz ciekawostkami branżowymi naszych instruktorów-grafików. Uczymy obsługi DRAWA zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym. Układamy program szkolenia zgodnie z wymaganiami i możliwościami kursanta, to znaczy że tok kursu jest zawsze dobrany indywidualnie. Kursanci otrzymują wiedzę usystematyzowaną w bloki tematyczne, dzięki czemu organizujemy informacje w powiązane ze sobą grupy zagadnień. Następnie przeprowadzamy szereg ćwiczeń praktycznych, z możliwością wymyślania przez kursanta zadań do rozwiązania. Zwykle ćwiczenia dopasowane są do np. stanowiska, lub hobby kursanta, dzięki czemu może nowe umiejętności od razu wykorzystywać w praktyce. Często też ćwiczymy i omawiamy zagadnienia, które sam może zaproponować. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas w domu, w pracy, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu kursu.

Kurs Corel DRAW Olsztyn

Czego i jak uczymy?

Doświadczenie zawodowe nauczyło nas, że rynki pracy i nauki mają swoją specyfikę dla danych lokalizacji. Miasta mają swoje charaktery, regiony specyfikę, a przede wszystkim liczą się ludzie i ich potrzeby oraz nastawienie. Olsztyn jest nie mniej indywidualny, głównie ze względu na swoją historię inżyniersko-naukową oraz lokalizację w Polsce. Dlatego stworzyliśmy ofertę kompleksowej nauki Corela dla klientów z Olsztyna i okolic - dostosowana każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Również dlatego jesteśmy w stanie przeszkolić różne grupy wiekowe, a także zawodowe. Z bogatego doświadczenia wiemy jak cieszy kursantów umiejętność sprawnej obsługi. Dodatkowo wiemy, że przyniesie im wymierne korzyści i dobrą zabawę. Jednak aby móc samodzielnie rozwijać umiejętności, a może nawet odkryć talent i pasję trzeba poznać podstawy i wyrobić w sobie płynność i swobodę poprawnego korzystania z programu. Dlatego zachęcamy do wybrania formy kursowej nauki. Oszczędzi to mnóstwo czasu i nerwów. A w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjny program szkolenia w przystępnych cenach i dogodne terminy. Natomiast kurs Corel DRAW Olsztyn opisany w szczegółach znajdziecie Państwo poniżej:

Czego nauczysz Cię kurs Corel DRAW Olsztyn?

  • Podstawowy, to wiedza elementarna od instalacji programu po elementarną, ale też swobodną obsługę.
  • Średnio-zaawansowany, czyli szkolenia tematyczne, gdzie użytkownicy posiadają pewną wiedzę i umiejętności
  • Zaawansowany, dla użytkowników zaawansowanych, w celu ugruntowania wiedzy i umiejętności, a także ulepszenia pracy z Corelem
  • Po pomyślnym ukończeniu szkolenia proponujemy wydanie certyfikatulub zaświadczenia
  • Stacjonarnie - w naszej sali skzoleniowej lub u lienta na miejscu - w firmie, czy mieszkaniu.
  • Online – to przede wszystkim wygodny sposób zdobywania dodatkowych umiejętności przez pojedynczych kursantów, od nieśmiałych początkujących, przez wprawnych designerów, którzy nie mają czasu na docieranie na szkolenia. O umówionej porze, przy współdzieleniu pulpitu zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook