Kurs Corel CAD

Jeśli zamierzasz rozpocząć naukę programu kurs Corel CAD indywidualnie z trenerem jest świetną opcją. CAD w wydaniu Corelowskim to narzędzie projektowe, dające sporo możliwości. Zarówno w pracy 2D jak i modelowania 3D. Modelowanie i wizualizacja w CorelCAD jest głównym założeniem.Niemniej jednak aby zacząć zabawę z 3D trzeba przejść i przysfoić sporo wiedzy z zakresu pracy samego programu i przyzwyczaić się do mechaniki jego działania. Tutaj również konieczne jest wyrobienie pewnych nawyków, jak np. korzystanie z okna poleceń i wydawanie komend poprzez wpisywanie symboli i wartości liczbowych.

Jak wygląda kurs Corel CAD?

Poziom elementarny, czyli ten zupełnie pierwszy jest przeznaczony dla nowych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w programie. Kurs uwzględnia wprowadzenie do tematyki programu. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest częścią praktyczną. Efektem kursu podstawowego ma być swobodna praca w CorelCad. Warto zaznaczyć, ze kurs Corel CAD powstał zmyślą o wszystkich, którzy chcą nauczyć się projektowania w trójwymiarowej rzeczywistości. Modelowanie 3D daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, tak jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu. Ponadto wyeksportować widok do JPG. Jak również obejrzeć w narzędziu do renderowania dobierając odpowiednie oświetlenie, czy też scenerię z proponowanych przykładów. Właśnie modelowanie, wizualizacja w CorelCAD jest głównym założeniem. Niemniej, aby zacząć zabawę 3D trzeba przejść i przyswoić sporo wiedzy z zakresu pracy samego programu. Dodatkowo przyzwyczaić się do mechaniki jego działania. Tutaj natomiast konieczne jest wyrobienie pewnych nawyków, jak np. korzystanie z okna poleceń i wydawanie komend poprzez wpisywanie symboli i wartości.

kurs Corel CAD

Czym kierujemy się na szkoleniu?

Dlatego właśnie stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni. Dodatkowo projektowania zgodnie z zasadami oraz pracy samego programu. Jednak przede wszystkim pracujemy i szkolimy pod kątem pracy i naturalnych predyspozycji kursanta. Dlatego włąśnie program szkolenia tworzony jest zawsze indywidualnie z uwzględnieniem profesji lub hobby uczestnika kursu.

Kurs Corel CAD - bazowy program 

 • Wprowadzenie w środowisko pracy
 • Nawigacja po programie
 • Podstawy pracy w 2D
 • Narzedzia i warianty ich działania
 • Różne metody sprowadzania danych i wykonywania rysunku 2D
 • Import elementów i współpraca z CorelDRAW
 • Przejście do pracy 3D
 • Przestrzeń i układ wymiarów
 • Operacje wykonwane w trówymiarze i punkty odniesienia
 • Modelowanie 3D i praca z bryłami
 • Skróty klawiaturowe i optymalizacja pracy
 • Zapis i rendering

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook