Gdzie szybko nauczyć się Corel DRAW?

Corel DRAW to jeden z najpopularniejszych programów do pracy z grafiką komputerową, głównie wektorową. Jest dość intuicyjnie zbudowany i ma przejrzysty interfejs. No i oczywiście jest sporo tańszy od programów Adobe. To są główne powody, dla których Corel DRAW jest tak chętnie wybierany. Natomiast szkolenia na rynku są zdecydowanie bardziej ograniczone jeśli chodzi o oferty firm szkoleniowych, niż oferty z Adobe. Jesteśmy jedną z tych firm, które oferują bogaty program szkolenia wraz z autentycznymi materiałami profesjonalnych grafików. Dlatego jeś zastanawiasz się Gdzie szybko nauczyć się Corel DRAW - zapraszamy do nas. Natomiast poniżej opowiemy trochhę o tym czym kierować się przy ustaaniu programu szkolenia i jak przygotować się do kursu. Z tego artykułu dowiesz się również czego możesz spodziewać się na szkoleniu i jak wygląda jego organizacja oraz zakres.

Jak przygotować się do szkolenia?

Do szkolenia przygotowuje się przede zawsze instruktor i kadra informatyczna firmy szkoleniowej. Takie przygotowanie jest wykonywane zawsze ponieważ do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Każdy klient, niezależnie czy to projektanci dużych marek, czy też indywidualni kursanci z hobby w postaci grafiki komputerowe - zawsze program szkolenia ustalamy jednostkowo. Dlatego mimo, że szkolenia przebiegają wg. ogólnego schematu, to w szczegółach nigdy nie ma dwóch identycznych kursów. Ostatnio zgłosili się do nas projektanci jednej z sieci marketów i nie wybrali żadnego konkretnego programu ani poziomu.. Opisali nam sytuację i umiejętności kursantów a instruktor opracował tok szkolenia z uwzględnieniem poziomu zaawansowania każdego z kursantów osobno. Mimo, że wszyscy byli w jednej sali i jednocześnie brali udział w szkoleniu. Dlatego jedną z najczęstszych opinii o nas jest ta, że nie boimy się wyzwań i jesteśmy bardzo elastyczni.

Gdzie szybko nauczyć się Corel DRAW

A kursant co?

A kursant, proszę Państwa, też może sobie ułatwić sprawę. Np. wysyłając nam dokładny i zwięzły opis swoich umiejętności i oczekiwań co do zakresu wiedzy. Oczywiście zawsze o to prosimy, ale łatwiej jest czynić ustalenia, gdy zawczasu wiadomo o czym będzie mowa. Co możesz zrobić?

 • Zastanowić się czego potrzebujesz się nauczyć?
 • Wybrać i przysłać nam kilka projektów, nad którymi pracujesz.
 • Spisać problematyczne zagadnienia, na które już się natykasz, albo których się spodziewasz w dalszej pracy w programie. To również nam prześlij.
 • Przyjść na szkolenie z otwartą głową i bez nerwów - my nie gryziemy, a instruktor bierze na siebie większość obciążenia psychicznego za nawiązanie kontaktu z kursantem.

Profesjonalne podejście, usystematyzowana wiedza i wiele innych korzyści

 • Dostosowywanie programu
 • Rysunek odręczny i opisy projektów
 • Narzedzia i ich warianty pracy
 • Harmonie, klucze kolorystyczne i szablony
 • Skróty klawiszowe
 • Autentyczne materiały projektanckie
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Możliwość pracy na materiałach włąsnych kursanta i pzygotowania rozwiązań dla specyficznych kwestii
 • Dodatkowe tematy, np.: wyciąg z praw autorskich, księga znaku, tworzenie logotypów, skłąd publikacji itp.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook