Firmy szkoleniowe Corel Kraków

Jeśli wziąć pod przysłowiową lupę firmy szkoleniowe Corel Kraków może pochwalić się dobrą ich ofertą. Warto jednak przyjrzeć im się lepiej, zanim podejmiemy decyzję o wykupieniu kursu. Firmy szkoleniowe głównie oferują usługi w zakresie szkoleń od podstawowej obsługi komputerów i różnego rodzaju oprogramowania. W tym artykule przyjrzymy się jak prezentują się oferty z zakresu aplikacji CorelDRAW. Firmy szkoleniowe prowadzą kursy z zakresu programów do pracy z grafiką. W tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu zakres usług jaki proponują firmy szkoleniowe COREL Kraków, ale również po krótce opowiemy co możemy Państwu zaoferować my. Zapraszamy!

Rynek szkoleń w sąsiedztwie Smoka

Omówmy sprawy z Waszego punktu widzenia, czyli osób zainteresowanych znalezieniem odpowiedniego Wam kursu. Jest kilka kluczowych kryteriów, którymi kieruje się przy wyborze kursu. Wszak jest to usługa, podobnie jak mechanika pojazdowa, czy fryzjerstwo.

Warto wypytać o referencje, czy też dodatkowe aspekty szkoleń. Na naszym przykładzie: dodatkowe zalety kursów to ciekawe i przydatne informacje od instruktorów.  Od przybliżenia pracy, przez pomysły na usprawnienie pracy i unikanie błędów, po krótki wyciąg z praw autorskich, czyli co wolno Wam z cudzymi grafikami, a co wolno innym z Waszymi pracami. Dodatkowo warto zapytać, czy brane pod uwagę firmy szkoleniowe Corel Kraków wydają jakiś dokument na koniec kursu. W naszym przypadku jest to spersonalizowany certyfikat (o pomyślnym przejściu szkolenia) lub zaświadczenie o przebyciu kursu (jeśli certyfikat nie jest wymagany).

Firmy szkoleniowe COREL Warszawa

Firmy szkoelniowe Corel Kraków - kryteria

  • Pierwsze kryterium to CENA. Chociaż też jest ono w pewnym zakresie elastyczne. Czasami jeśli program szkolenia jest bardzo atrakcyjny przyszły kursant wyszpera jeszcze kilka stówek, za to dostanie szkolenie jak z bajki.
  • Koniecznie należy zapytać firmę o proponowany PROGRAM SZKOLENIA, a jesli jeston dostępny na stronie, nawet w okrojonej wersji - zapoznajmy się z nim. My zawszepodchodzimy do ustalania programu skzolenia indywidualnie, ponieważ każdy kursant ma inne zapotrzbeowanie i różną percepcję. Dlatego dobieramy nie tylko program, ale i tryb skzolenia, zakres godzinowy i odpowiedniego instruktora.
  • Tryb szkolenia online. Jeśli wolicie uczyć się z domu, szkoły lub pracy ... a może z wyjazdu wakacyjnego lub urlopu, gdzie nie dopisała pogoda - umożliwi Wam to tryb zdalny nauki.
  • Metodyka szkolenia jest również ważna, zwróćmy uwagę na to, czy przewidziane są ćwiczenia, przykłądy i konsultacje. U nas możecie popracować na profesjonalnych i autentycznych materiałach np. drukarni, czy biur projektowych, których pracowników szkoliliśmy, lub w których pracują nasi szkoleniowcy. Możecie również pracować na własnych projektach, co z kolei pozwoli np. przygotować portfolio do rozmowy kwalifikacyjnej lub projekt dozłożenia na uczelnię.
  • Następnie wspomniany zakres programowy i sposób szkolenia. Lokalizacja to kolejne kryterium. Jesli interesują nas skzoenia stacjonarne, musimy mc dojechać do sali skzoleniowej firmy lub skzoleniowiec musi móc dotrzeć do nas. Nie każda firma jest gotowa na delegowanie instruktorów. My wysyłamy szkoeniowców po całej Polsce.
  • I wreszcie możliwość rozkładu godzinowego. Istotne jest, aby kursant zachował koncentrację w trakcie szkolenia. DLatego firma powinna być elastyczna w zakresie dniowego wymiaru godzin nauki. My proponujemy minimym dwa zakresy: po 8 godzin z przerwami "na kawę" i relaks wzroku. W tym ćwiczenia dla jego odprężenia oraz rozluźniające sylwetkę ćwiczenia od naszych partneró, firmy Corpolates.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook